tervislik

Võru Kreutzwaldi Kooli tervisenõukogu üldine eesmärk on tervist edendava tegevuse koordineerimine koolis. Tervisenõukogu tegevuskava aluseks on õppekava, kooli arengukava tegevuskava 2022-2024 ning õppeaasta üldeesmärgid.

Võru Kreutzwaldi Kooli tervisenõukogu prioriteedid terviseedenduse valdkonnas aastatel 2022-2024 on:

1) Tervislik ja maitsev koolilõuna.

2) Koolipere tervise ja heaolu edendamine.

Käesoleval õppeaastal 2022/23 oleme koolipere tervise ja heaolu edendamiseks planeerinud erinevaid tegevusi ja väljakutseid teemakuude kaupa.

Teemakuud on planeeritud järgmiselt:

* september - liikumiskuu

* oktoober - vitamiinikuu

* november - helkuriga õue kuu

* detsember - jõuluootuse kuu

* jaanuar - talveunekuu

* veebruar - vastlakuu

* märts- “jalad tagumiku alt välja kuu”

* aprill - südamekuu

* mai - õuesõppekuu

* juuni - kondimootoriga liikumise kuu

Aasta õpetaja Liis Orro
06.10.2022
Meie koolis töötab tubli ja särav loodusainete õpetaja Liis Orro, keda Võru linn tunnustas Aasta õpetaja tiitliga. Palju õnne!
Rahvusvaheline õppetegevus Itaalias Verbanias
03.10.2022
18. - 23. septembrini toimus Erasmus+ koolide vahelise strateegilise koostööprojekti MELISSA viimane õppimisüritus Itaalias Verbanias, kus osalesid… Loe edasi
Maakonna säravaimad haridustöötajad