Saksa keele ja muusika laager Sulbis

Saksa keele laager

Enne koroonaaega oli maakonna saksa keele õpetajatel kombeks septembrikuus korraldada 7.klassi saksa keele õppijatele saksa keele ja muusika laager Sulbis. Kaks aastat on üritus ära jäänud, aga sel sügisel toimus laager taas. Seekord kaasasime ka mõned kaheksandikud ja 9.klassi saksa keele õppijad. Nagu kombeks kanuutasime, muusikaõpetaja Erja Aropiga mängisime saksakeelseid mänge ja tantsisime, õpetaja Eva Aaderiga tegime teatrit, õpetaja Marju Kõva oli koostanud põneva QR- koodidega mängu ja õpetaja Ulvi Mustmaa Kesklinna Koolist tutvustas erinevate rahvaste naljakaid kombeid. Laager toimus 15. ja 16 septembril Sulbi vanas koolimajas.

Eesti kirjanduse päev
31.01.2023
Alates käesolevast aastast on 30. jaanuar riiklikus tähtpäevade kalendris eesti kirjanduse päev, mis on ka lipupäev. Meie kooli 5.-9.kl. tähistasid… Loe edasi
Aita õpilastel kehalise kasvatuse tunnis talverõõme nautida