Saksa keele ja muusika laager Sulbis

Saksa keele laager

Enne koroonaaega oli maakonna saksa keele õpetajatel kombeks septembrikuus korraldada 7.klassi saksa keele õppijatele saksa keele ja muusika laager Sulbis. Kaks aastat on üritus ära jäänud, aga sel sügisel toimus laager taas. Seekord kaasasime ka mõned kaheksandikud ja 9.klassi saksa keele õppijad. Nagu kombeks kanuutasime, muusikaõpetaja Erja Aropiga mängisime saksakeelseid mänge ja tantsisime, õpetaja Eva Aaderiga tegime teatrit, õpetaja Marju Kõva oli koostanud põneva QR- koodidega mängu ja õpetaja Ulvi Mustmaa Kesklinna Koolist tutvustas erinevate rahvaste naljakaid kombeid. Laager toimus 15. ja 16 septembril Sulbi vanas koolimajas.

Aasta õpetaja Liis Orro
06.10.2022
Meie koolis töötab tubli ja särav loodusainete õpetaja Liis Orro, keda Võru linn tunnustas Aasta õpetaja tiitliga. Palju õnne!
Rahvusvaheline õppetegevus Itaalias Verbanias
03.10.2022
18. - 23. septembrini toimus Erasmus+ koolide vahelise strateegilise koostööprojekti MELISSA viimane õppimisüritus Itaalias Verbanias, kus osalesid… Loe edasi
Maakonna säravaimad haridustöötajad