Reisikirja konkurss

Kreutzwaldi sünnipäevanädal 9.-13. jaanuar

Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum ja Võru Kreutzwaldi Kool kutsuvad põhikooli- ja gümnaasiumiõpilasi osalema reisikirja kirjutamise konkursil. Reisikiri peab põhinema Fr. R. Kreutzwaldi loomingul („Kalevipoeg”, „Eesti rahva ennemuistsed jutud”), eelistatuna MINAvormis ja vastama reisikirja nõuetele. Kiri võib olla nii proosa- kui luulevormis. Parimatele kirjutajatele jagub ka auhindu.

Teemad: 1. Rännates Eestimaa metsades/ soodes/ mägedel
2. Kaugete maade lummuses
3. Mida õppisin reisilt giidiga (Lapu tark Varrak)?
4. Omal maal õitseb õnni
5. Reis põhjakotka seljas
6. Teekäija näeb mõndagi
7. Sõjaretkel.