Direktori pöördumine

VKRK_tagumine

Direktori videopöördumine on leitav siit: VIDEOPÖÖRDUMINE

Head lapsevanemad!

Selleks, et kool saaks jätkuda tavapärasel moel, on mul teile üks suur palve - palun saatke kooli ainult terved lapsed. Ainult nii saame me kontaktõppega jätkata.

Alates novembrist kehtivad koolides seoses covid-viirusega uued reeglid.

Suuremaid muudatusi on kaks:

1. Kõikide õpilaste ja töötajate kiirtestimine 3 korda nädalas;

2. Covid-juhtumi korral sõltumata laste vanusest lähikontaktsete kodune karantiin PCR-testi tulemuse selgumiseni.

Meie koolis kiirtestivad lapsed ennast vanema juhendamisel kodus. Teeme seda esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel enne kooli tulekut. Palun olge oma lastele testitegemisel toeks, kõik vajalikud juhendmaterjalid leiate kooli kodulehelt. Esimesed testid on kõigile jagatud ja me korraldame ka järgnevate testide jagamise, kui need on kooli saabunud. Need testid on mõeldud ninaõõnest testimiseks, aga erandjuhul saab neid teha ka süljetestina. Juhendmaterjalides on kõik vajalik kirjas.

Kui kool saab Terviseametilt teate, et klassis on positiivse PCR-testi tulemusega õpilane, siis koostab kool lähikontaktsete nimekirja. Lähikontaktseks ei määrata vaktsineeritud õpilasi ja neid, kes on koroona-viiruse läbi põdenud. Kõigile lähikontaktsete laste vanematele saadame teavituse ja palume oma lapsele panna PCR-testi aeg. Kuni PCR-testi tulemuste teadasaamiseni ei saa lähikontaktsed koolis käia.

Seega - palun saatke kooli ainult terved lapsed - ainult nii saame me jätkata tavapärase õppetööga.

Aitäh teile

koolijuht
Taavi Karu

1. klasside lapsevanematele