Covid-19 kiirtestimine

kiirtestimine

Jaanuari alguses peale koolivaheaega peavad kõik õpilased ja kooli personal ennast kaks korda nädalas testima. Testimine toimub kodus.

Covid-19 kiirtestid on saanud koolist kätte kõik mittevaktsineeritud ja viirust läbipõdemata õpilased ja personal.

Vaktsineeritud ja Covid-19 läbipõdenud õpilastel tuleb oma testidele järgi tulla reedel 7. jaanuaril kl 10.00-14.00. Teste jagatakse kooli fuajees. Igaüks saab kolm kiirtesti.

10. jaanuari hommikul, enne kooli tulekut testivad kõik ennast kodus ning kooli tulevad ainult terved õpilased ja personal.

1. klasside lapsevanematele
22.06.2022
Tere tulemast Võru Kreutzwaldi Kooli! Kooliminek on lapse jaoks uue eluetapi algus. Algab teekond, mis võib olla ammuoodatud, huvitav, raske, kuid… Loe edasi
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tulemused