Covid-19 kiirtestimine

kiirtestimine

Covid-19 kiirtestid on saanud koolist kätte kõik mittevaktsineeritud ja viirust läbipõdemata õpilased ja personal.

Vaktsineeritud ja Covid-19 läbipõdenud õpilastel tuleb oma testidele järgi tulla reedel 7. jaanuaril kl 10.00-14.00. Teste jagatakse kooli fuajees. Igaüks saab kolm kiirtesti.

10. jaanuari hommikul, enne kooli tulekut testivad kõik ennast kodus ning kooli tulevad ainult terved õpilased ja personal.

Taasiseseisvunud Eesti: 30 aastat vabadust ja vastutust!
17.01.2022
Vabamu rändnäitus Võru Kreutzwaldi Koolis 17.-24.01.2022 Eesti 30. taasiseseisvumise aastapäevale pühendatud eesti-, vene- ja ingliskeelne ning… Loe edasi
Covid-19 kiirtestimine
06.01.2022