6. klassi saksa keele õppijad võistlesid omavahel

Keel

20. mail toimus kuuendate klasside saksa keele õppijatele võistkondlik mäng Stationen. Varasematel aastatel oleme  mängu korraldanud maakondliku olümpiaadina, kuid koroona-aastad on kurnavalt mõjunud ja  otsustasime ürituse läbi viia oma koolis. Kaheliikmelistel võistkondadel tuli kahe tunni jooksul läbida kaheksa Stationi ehk jaama ja lahendada erinevaid ülesandeid. Põnevust jätkus, ei puudunud ka hasart võita.  Õpilased said teadmisi saksa keelt kõnelevate maade kohta ja loodetavasti jäi ka mõni uus saksakeelne sõna meelde.

Aita õpilastel kehalise kasvatuse tunnis talverõõme nautida
12.01.2023
Head lapsevanemad! Kui Teil on lapsele väikeseks jäänud Rotefella suusaklambrile sobivaid suusasaapaid, palun too need annetusena kooli kantseleisse… Loe edasi
Pikapäevarühma töökorraldus