6. klassi saksa keele õppijad võistlesid omavahel

Keel

20. mail toimus kuuendate klasside saksa keele õppijatele võistkondlik mäng Stationen. Varasematel aastatel oleme  mängu korraldanud maakondliku olümpiaadina, kuid koroona-aastad on kurnavalt mõjunud ja  otsustasime ürituse läbi viia oma koolis. Kaheliikmelistel võistkondadel tuli kahe tunni jooksul läbida kaheksa Stationi ehk jaama ja lahendada erinevaid ülesandeid. Põnevust jätkus, ei puudunud ka hasart võita.  Õpilased said teadmisi saksa keelt kõnelevate maade kohta ja loodetavasti jäi ka mõni uus saksakeelne sõna meelde.

1. klasside lapsevanematele
22.06.2022
Tere tulemast Võru Kreutzwaldi Kooli! Kooliminek on lapse jaoks uue eluetapi algus. Algab teekond, mis võib olla ammuoodatud, huvitav, raske, kuid… Loe edasi
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tulemused