2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

Väärtus

2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis  "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

“Õpilaste digioskuste arendamine”

Projekti eesmärgiks on õpilaste ja õpetajate digioskuste parandamine.

Põhifookuses on:

• Robootika ja meisterdamine
  • 3D printimine
  • Mänguplatvormid õppimiseks
  • Kodeerimine ja liitreaalsus

Osalevad koolid:

Võru Kreutzwaldi Kool - Võru (Eesti)

IC n ° 3 Vivenza - Giovanni XXIII of Avezzano (AQ) (Itaalia)

I.C. Porto Garibaldi of Ferrara (Itaalia)

IC De Pisis of Ferrara (Itaalia)

IC San Severo - Foggia (Itaalia)

Üritused

1. Projekti virtuaalne avamiskoosolek ja konverents - 28. jaanuaril kell 17.00 - 19.00
  • projekti tutvustamine
  • ekspertide temaatilised loengud

Kohtumistel viiakse läbi temaatilised töötoad ning osalevad õpetajad eksperimenteerivad digitaalseid keskkondi koolitundides õpilastega.

1. Robootika ja meisterdamine (veebruar)

Kohtumine  I.C. Porto Garibaldi of Ferraras  (IC De Pisis of Ferrara, Itaalia).

1. Minecraft’i ja Scratchi kasutamine (aprill)

Kohtumine  Comprehensive Institute n ° 3 Vivenzas  (Giovanni XXIII Avezzano (AQ), Itaalia).

1. Kodeerimine ja liitreaalsuse kasutamine (juuni)

Kohtumine Võru Kreutzwaldi Koolis (Võru, Eesti).

Külalislaenutaja raamatukogus
11.05.2022
Mai pani pausile raamatukogus toimunud kohtumised külalislaenutajatega. Igal neljapäeval tutvustas ja soovitas erinev külaline huvilistele oma… Loe edasi
Kirjanik koolimajas