Olümpiaadid 2016/2017. õa

nr Olümpiaadi jms nimi Osaleja Klass Tulemus/koht Juhendaja
           
1 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Uku Konsap 8.b I koht Kadri Paulus
2 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Germo Michelson 8.b 4.koht Kadri Paulus
3 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Lauri Lepik 9.c III koht Kadri Paulus
4 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Katrinka Josephine Savimägi 7.b I koht Ene Liivamägi
5 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Karl Jakop Pintmann 7.b 5.koht Ene Liivamägi
6 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Kirsi-Katrin Palgi 7.b 9.koht Ene Liivamägi
7 Inglise keele maakondlik 8.kl. tõlkevõistlus Elise Marie Olesk 8.b parim tõlkija Tiia Raag
8 Inglise keele maakondlik 8.kl.tõlkevõistlus Aveli Marie Heinvee 8.b parim tõlkija Marju Purge
9 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Uku Konsap 8.b I koht Kaire Jakobson
10 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Hanno- Laur Kunnus 8.a III koht Kaire Jakobson
11 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Hanna- Liina Kunnus 8.a 7.koht Kaire Jakobson
12 Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad "Tuulelapsed" 2017 (vabariiklik) 5.b klass 5.b laureaat Kaider Vardja
13 Aasta looma luulekonkurss (vabariiklik) Laura Emilia Jõgi 5.b üldvõitja (valiti 28 parima hulka) Kaider Vardja
14 Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad "Tuulelapsed" 2017 (vabariiklik) Nora Peri 5.b näitlejapreemia Erja Arop, Kaider Vardja
15 Emakeeleolümpiaad Rahel Ariel Kaur 9.b II koht Raili Leesalu
16 Emakeeleolümpiaad Krislin Kottisse 8.b II koht (8. klasside I koht) Sirje Hüvato
17 Emakeeleolümpiaad Kadri Kauts 8.b III koht (8. klasside II koht) Sirje Hüvato
18 Emakeeleolümpiaad Teele Ann Toomik 8.b 4. koht (8. klasside III koht) Sirje Hüvato
19 Emakeeleolümpiaad Elen Alexandra Serikova 7.b 6. koht (7. klasside III koht) Raili Leesalu
20 Maakondlik inglise keele viktoriin Hanna Annus 6.d I koht Hille Juss
21 Maakondlik inglise keele viktoriin Kirsika Sikk 6.d I koht Hille Juss
22 Maakondlik inglise keele viktoriin Andrei Prijatelev 6.d I koht Hille Juss
23 Kirjandusolümpiaad Katrinka Josephine Savimägi 7.b kutse esindada Võrumaad olümpiaadi lõppvoorus Raili Leesalu
24 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Miia Tillmann 4.b I koht Sirje Hüvato
25 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Marta Kivilo 4.b II koht Sirje Hüvato
26 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Annabel Allas 4.b III koht Sirje Hüvato
27 Üleriigiline esseekonkurss "Minu kodu on Eestimaa" Joonas Jurs 9.a ergutusauhind Raili Leesalu
28 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Hanno- Laur Kunnus 8.a II koht Merit Kund
29 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Hanna- Liina Kunnus 8.a V koht Merit Kund
30 Üleriigiline omaloomingulise luule esitamise konkurss Luuleprõmm 2017 Rahel Ariel Kaur 9.b I koht -
31 Maakondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad Agate Tillmann 9.b III koht Katre Rünk
32 Üleriigiline kirjandusolümpiaad Katrinka Josephine Savimägi 7.b IV koht (7. klasside I koht) Raili Leesalu
33 Võro keele ja kirjanduse olümpiaad Uku Konsap 8.b 7.koht Sirje Hüvato
34 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Jaana Koppel 5.b III koht Riina Antson
35 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Laura Emilis Jõgi 5.b 6.koht Riina Antson
36 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Lauri Piirisild 6.b 6.koht Riina Antson
37 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Rasmus Sillaste 6.b   Riina Antson
38 Maakondlik ettelugemisvõistlus Tooliteater Rahel Ariel Kaur 9.b laureaat Raili Leesalu
39 Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss Katrinka Josephine Savimägi 7.b I koht Raili Leesalu
40 Maakondlik kodunduse olümpiaad Kerly Kaisa Urbanik 9.a I koht Ragna Meeliste
41 Üleriigiline vendade Liivide etluskonkurss Katrinka Josephine Savimägi 7.b Tartu Maavalitsuse preemia Raili Leesalu
42 Vabariiklik emakeeleolümpiaad Krislin Kottisse 8.b 16.koht Sirje Hüvato
43 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Beti Laasi 7.a 1.-2.koht Leili Sõmer
44 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Gerda Aire Jahu 7.a 25.-27.koht Leili Sõmer
45 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Regnar Kindsigo 7.c 28.-29.koht Leili Sõmer
46 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Uku Konsap 8.b 1.koht Leili Sõmer
47 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Krislin Kottisse 8.b 5.-6.koht Leili Sõmer
48 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Teele Ann Toomik 8.b 5.-6.koht Leili Sõmer
49 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Tarvi Susi 8.b 14.-18.koht Leili Sõmer
50 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Sirelin Punt 8.b 19.-20.koht Leili Sõmer
51 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Elise Marie Olesk 8.b 21.-25.koht Leili Sõmer
52 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kaisa Press 8.b 21.-25.koht Leili Sõmer
53 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Germo Michelson 8.b 33.-34.koht Leili Sõmer
54 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Mihkel Märtin 8.b 33.-34.koht Leili Sõmer
55 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Karl Jörgen Lööper 9.b 1.koht Leili Sõmer
56 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Ranel Pokker 9.b 3.koht Leili Sõmer
57 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Hanna Uibokand 9.b 6.-7.koht Leili Sõmer
58 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Laura Eimre 9.b 8.koht Leili Sõmer
59 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Grete Hollo 9.a 9.-10.koht Leili Sõmer
60 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Hando Allmann 9.b 11.-13.koht. Leili Sõmer
61 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Liisa Veddel 9.b 14.-17.koht Leili Sõmer
62 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Annabel Toom 9.b 18.koht Leili Sõmer
63 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Martin Uibu 9.b 20.-21.koht Leili Sõmer
64 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Agate Tillmann 9.b 20.-21.koht Leili Sõmer
65 Nuputa maakondlik võistlus Beti Laasi 7.a 5.koht Leili Sõmer
66 Sudoku võistlus Krislin Kottisse 8.b 3.koht Leili Sõmer
67 Sudoku võistlus Liisa Veddel 9.b 3.koht Leili Sõmer
68 Sudoku võistlus Beti Laasi 7.a 7.koht Leili Sõmer
69 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Teele Ann Toomik 8.b 7.koht Leili Sõmer
70 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Deili Post 7.c 9.koht Leili Sõmer
71 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kaisa Press 8.b 9.koht Leili Sõmer
72 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kaidi Raup 9.c 9.koht Leili Sõmer
73 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Grete Hollo 9.a 13.koht Leili Sõmer
74 Känguru rahvusvaheline võistlus Uku Konsap 8.b 27.koht (3274-st) Leili Sõmer
75 Känguru rahvusvaheline võistlus Teele Ann Toomik 8.b 239.koht Leili Sõmer
76 Känguru rahvusvaheline võistlus Krislin Kottisse 8.b 290.koht Leili Sõmer
77 Känguru rahvusvaheline võistlus Egle Liin 8.b 351.koht Leili Sõmer
78 TÜ teaduskooli Kuubiku võistlus Deili Post 7.c 4 vooru Leili Sõmer
79 TÜ teaduskooli Kuubiku võistlus Hannaloore Horn 7.c 4 vooru Leili Sõmer
80 TÜ teaduskooli Kuubiku võistlus Beti Laasi 7.a 3 vooru Leili Sõmer
81 TÜ teaduskooli Kuubiku võistlus Uku Konsap 8.b 2 vooru Leili Sõmer
82 Saksa keele maakondlik kõnevõistlus 9.-12.kl Triinu- Merelle Toht 9.d 1.koht (8.-9.kl) Eva Aader
83 7.kl inglise keele maakondlik ristsõnade lahendamise võistlus Ann Kukk 7.a 1.koht Eva Aader
84 7.kl inglise keele maakondlik ristsõnade lahendamise võistlus Gerda Aire Jahu 7.a 1.koht Eva Aader
85 7.kl inglise keele maakondlik ristsõnade lahendamise võistlus Kerili Täht 7.a 19.koht Eva Aader
86 7.kl inglise keele maakondlik ristsõnade lahendamise võistlus Gerty Liiva 7.a 19.koht Eva Aader
87 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Kertu Kalkun
Heleen Hansberg
Kirsika Sikk
Eneli Prutt
6. kl 5.koht (7-st) Eva Aader
88 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Oliver Kimask 6. kl 6.koht (7-st) Eva Aader
89 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Tauri Jürisaar 6. kl   Eva Aader
90 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Joosep Põder 6. kl   Eva Aader
91 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Johannes Luik 6. kl   Eva Aader
92 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Siim-Jesper Sulg 6. kl 7.koht (7-st) Eva Aader
93 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Martti Laanesaar 6. kl   Eva Aader
94 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Lauri Piirisild 6. kl   Eva Aader
95 6.klassi maakondlik võistkondlik saksa keele võistlus "Stationen" Mairo Parv 6. kl   Eva Aader
96 Tehnoloogia õpetuse maakondlik voor Harry Lusbo 9.b klass 2 koht Sander Breidaks
97 Kunstiõpetuse maakondlik voor Elen Alexandra Serikova 7.b   Aire Perk
98 Kunstiõpetuse maakondlik voor Liisa Veddel 9.b   Aire Perk
99 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Tõeleid Liira 9.a Joosep Tootsi eripreemia Raili Leesalu
100 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Isabel Melani Jõgi 9.a Jorh Adniel Kiire eripreemia Raili Leesalu
101 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Kaisa Press 8.b III koht Sirje Hüvato
102 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Eliise Meho 5.a II koht Raili Leesalu
103 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Marian Major 5.a III koht Raili Leesalu
104 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Gloria Härmik 5.a III koht Raili Leesalu
105 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Katrinka Josephine Savimägi 7.b II koht Raili Leesalu
106 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Kelly Filing 7.b I koht Raili Leesalu
107 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Gerli Kalkun 9.c Teadmiste Linna eripreemia Raili Leesalu
108 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Helina Härma 9.b I koht Raili Leesalu
109 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Karl Jörgen Lööper 9.b II koht Raili Leesalu
110 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Annabel Toom 9.b III koht Raili Leesalu
111 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Hanna Uibokand 9.b õpetaja Lauri eripreemia Raili Leesalu
112 Maakondlik 6. kl.inglise keele viktoriin Aurora Musto 6.b auhinnaline 5. koht Tiia Raag
113 Maakondlik 6. kl.inglise keele viktoriin Erika Prihodko 6.b auhinnaline 5. koht Tiia Raag
114 Maakondlik 6. kl. inglise keele viktoriin Rosmarii Räim 6.b auhinnaline 5.koht Tiia Raag
115 EAÜS-i korraldatud õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus "Eesti iseseisvumise eeldused" Vabariigi Presidendi auhindadele Karel Kuus 8.b II koht Helle Ruusmaa
116 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Tim Hendrik Kuusk 7.b Koolifilosoofi eripreemia Raili Leesalu
117 Geograafiaolümpiaadi vabariiklik voor Uku Konsap 8.b III koht Kadri Paulus
118 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Kaija-Liisa Kuklane 3.b I koht Anne Kuklane
119 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Hanna Hiielo 2.a II koht Aigi Laine
120 Võrumaa Keskraamatukogu koolilugude võistlus Lisette Kotisse 2.a Koolijütsi eripreemia Aigi Laine
121 Maakondlik Kreutzwaldi veebiviktoriin 5.- 6. klassid Kert Raudnõmm 6.a I koht Helena Linnamäe
122 Maakondlik Kreutzwaldi veebiviktoriin 5.- 6. klassid Joosep Põder 6.a II koht Helena Linnamäe
123 Vabariiklik Mõttespordi olümpiaad - sudoku Grete Liin 7.b 37. koht Aivar Halapuu
124 Sudoku võistlus maakondlik Grete Liin 7.b 3. koht Aivar Halapuu
125 Sudoku võistlus maakondlik Oskar Olesk 5.b 3. koht Galina Koppel
126 Sudoku võistlus maakondlik Triin Hordo 6.b 3. koht Galina Koppel
127 Sudoku võistlus maakondlik Joel Kaarel Kant 5.b 7. koht Galina Koppel
128 Sudoku võistlus maakondlik Grete Liis Laats 6.a 7. koht Aivar Halapuu
129 Sudoku võistlus maakondlik Maarja Greete Hellamaa 9.a 7. koht Galina Koppel
130 Sudoku võistlus maakondlik Simon Hallimäe 5.b 9. koht Galina Koppel
132 Sudoku võistlus maakondlik Emma Goos 6.c 9. koht Galina Koppel
133 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Oskar Olesk 5.b 5. koht Galina Koppel
134 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Laura Emilia Jõgi 5.b 7. koht Galina Koppel
135 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Rasmus Heyoan Mölder 5.b 11. koht Galina Koppel
136 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Reio Vissel 5.b 11. koht Galina Koppel
137 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Rico Rästa 5.b 15. koht Galina Koppel
138 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Henri Vink 5.b 19. koht Aivar Halapuu
139 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kert Sander Eerik 5.b 25. koht Galina Koppel
140 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Emilia Juss 5.b 27. koht Aivar Halapuu
141 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Cris - Taimar Kõlu 5.c 30. koht Aivar Halapuu
142 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Andreas Vanatalo 5.b 32. koht Galina Koppel
143 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Emma Goos 6.c 2. koht Galina Koppel
144 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Roosmarii Räim 6.b 3. koht Galina Koppel
145 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Dmitri Matetski 6.c 12. koht Galina Koppel
146 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Salme Adeele Hollas 6.d 17. koht Galina Koppel
147 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kadri-Triin Kõoleht 6.b 22. koht Galina Koppel
148 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Oskar Abel 6.b 22. koht Galina Koppel
149 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Triin Hordo 6.b 24. koht Galina Koppel
150 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Bibily Cassidy Ilves 6.d 28. koht Galina Koppel
151 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Meribel Meitern 6.a 28. koht Galina Koppel
152 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor David Aništšenko 6.b 30. koht Galina Koppel
153 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Annabel Allas 4.b 4. koht Ene Moppel
154 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Stella Troska 4.d 4. koht Triinu Uibo
155 Nuputa maakondlik võistlus Greta Liin 7.b 5. koht Aivar Halapuu
156 Nuputa maakondlik võistlus Alarich Paas 7.b 7. koht Aivar Halapuu
157 Nuputa maakondlik võistlus Ralf Parijõgi 7.b 7. koht Aivar Halapuu
158 Nuputa maakondlik võistlus Karl Jakop Pintmann 7.b 7. koht Aivar Halapuu
159 Nuputa maakondlik võistlus Emma Joonas 7.b 7. koht Aivar Halapuu
160 Nuputa maakondlik võistlus Kätlin Veddel 7.b 7. koht Aivar Halapuu
161 Nuputa maakondlik võistlus Lara Johanna Luks 7.b 7. koht Aivar Halapuu
162 Nuputa maakondlik võistlus Joel Kaarel Kant 5.b 1. koht Galina Koppel
163 Nuputa maakondlik võistlus Rasmus Heyoan Mölder 5.b 1. koht Galina Koppel
164 Nuputa maakondlik võistlus Salme Adeele Hollas 6.d 1. koht Galina Koppel
165 Nuputa maakondlik võistlus Emma Goos 6.c 1. koht Galina Koppel
166 Nuputa maakondlik võistlus Liisbeth Laiv 5.b 5. koht Galina Koppel
167 Nuputa maakondlik võistlus Jaana Koppel 5.b 5. koht Galina Koppel
168 Nuputa maakondlik võistlus Roosmarii Räim 6.b 5. koht Galina Koppel
169 Nuputa maakondlik võistlus Kadri-Triin Kõoleht 6.b 5. koht Galina Koppel
170 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kätlin Veddel 7.b 5. koht Aivar Halapuu
171 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Emma Joonas 7.b 6. koht Aivar Halapuu
172 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Karl Jakop Pintmann 7.b 17. koht Aivar Halapuu
173 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Kristina Dellmann 7.b 18. koht Aivar Halapuu
174 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Aliis Lang 8.c 3. koht Blanca Punt
175 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor Romy Liiskmann 8.c 18. koht Blanca Punt
176 Informaatikaviktoriin Kobras Egle Liin 8.b 38. koht  
177 Informaatikaviktoriin Kobras Teele Ann Toomik 8.b 38. koht  
178 Informaatikaviktoriin Kobras Uku Konsap 8.b 38. koht  
179 Informaatikaviktoriin Kobras Agate Tillmann 9.b 51. koht  
180 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Elen Alexandra Serikova 7.b auhinnaline koht Raili Leesalu
181 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Angely Koppel 7.b auhinnaline koht Raili Leesalu
182 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Laura Emilia Jõgi 5.b auhinnaline koht Aire Perk
183 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Jane Mustrik 5.b auhinnaline koht Aire Perk
184 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Helena Ploom 5.b auhinnaline koht Aire Perk
185 Räpina Aianduskooli loodusteemaline omaloominguvõistlus "Loomerõõm" Rolando Põld 5.b auhinnaline koht Aire Perk