VKrK 2019/2020 nominendid

VKrK 2019/2020 nominendid

Parim edeneja – Oliver Needo 1. kl

Oliver on igati positiivne poiss, kes kasutab igapäevaselt toimetulekuks kuulmisaparaati. Vaatamata sellele on ta suures koolis väga hästi kohanenud ja saab uues olukorras edukalt hakkama. Tegemist on väga motiveeritud, edasipüüdliku ja andeka õpilasega.

Parim edeneja – Samuel Veske 6. kl

Samuel on õpilane, kes on pühendunud õppimisele ja enda arendamisele. Ta on aktiivne spordipoiss ja hea õpilane. Õppetöö ülesanded on tal alati sooritatud kohusetundlikult ja väga hästi. 

Parim meister – Oskar Abel 9. kl

Oskar oskab puiduga ümber käia. Ta on disaininud mööbliseeria „Eesti 100”. Oskar on ehitanud väga ilusaid mööbliesemed, mis on kvaliteedilt samaväärsed elukutseliste meistrite looduga.

Parim joonistaja – Kristen Silm 1. kl

Kristenile meeldib joonistada ja tema tööd on äärmiselt huvitavad ning omapärased. Ta oskab märgata ka pisidetaile, mis teistel nägemata jäävad.

Parim joonistaja – Jane Mustrik 8. kl

Janel on põnevad ja lennukad ideed ning lisaks kaunid ja filigraansed teostused. Ta leiab erilise vaatenurga igale antud ülesandele. Jane pälvis sellel aastal Ilon Wiklandi noore kunstniku preemia.

Parim abiline – Triin Hordo 9. kl

Triin on alati abiks, kui teda paluda. Teda näeb tegevuses nii vahetundide ajal kui ka peale tunde. Teda võib leida helipuldi taga, laval esinemas ja õpilasi hoolekogus esindamas. Tegemist on noorega, kes on aastaid silma paistnud aktiivsuse ja väga suure vastutustundega.

Hea tegu – 7.d klass ja 3.b klass

Tegemist on kahe klassiga, kus õpilased hindavad puhast loodust, heategevust ja ühiselt asjade tegemist.
7. d klass paistis erilise pühendumisega silma Maailmakoristuspäeval.
3. b klass osales aasta jooksul erinevatel temaatilistel konkurssidel ja võttis osa heategevuskampaaniatest.

Parim sportlane – Felicia Viitkin 4. kl

Felicia on tubli kergejõustiklane, kes on maakondlikel võistlustel mitmeid poodiumi kohti noppinud nii murdmaajooksus kui ka sprindis. Ta on edukalt osalenud TV 10 Olümpiastart võistlustel. 

Parim sportlane – Meribel Meitern 9. kl

Meribel on väga tubli pikamaajooksja, kes on jõudnud Eesti meistrivõistluste U18 vanuseklassis mitmel korral poodiumile. Ta on üks oma vanuseklassi parimaid Võrumaa pikamaajooksjaid. 

Parim sportlane – Randy Nagel 9. kl

Randy on judoga tegelenud juba 12. aastat ning kuulutatud 2019 aastal ka Võrumaa parimaks noorsportlaseks. Pühendumine ja töökus on Randy sihile viinud, tegemist on Eesti meistriga A klassi 60 kg kaalukategoorias.

Parim sportlane – Robin Laine 4. kl

Robin tuli võrkpallis U-12 vanuserühmas Eesti meistrivõistlustel hõbemedalile. Selle aasta pooleli jäänud hooajal oli Robin oma võistkonna üks liidreid.

Parim meeskond – FLL robootikaringi meeskond: Rogert Hollo, Richard Zeno, Uku Udras, Renee Veisveer

Meeskond, kes projekteeris koolimaja hoovi seinale suure kella. Lisaks osaleti edukalt First Lego League Kagu-Eesti eelvoorus ja ainsa Võrumaa meeskonnana Tallinnas toimunud finaalvoorus.

Parim raamatusõber – Hando Kolga 5. kl

Hando käib tihti kooli raamatukogus ja tunneb huvi, kuidas raamatukogul läheb ning milliseid huvitavaid raamatuid on juurde tulnud. Õige mitmel korral on ta oma uue isikliku raamatu kaasa toonud ja teinud asjaliku soovituse see ka raamatukokku muretseda.

Parim muusik – Albert Venkov 9. kl

Tema kaunis ja täiuslik kitarrimäng on kaunistanud mitmeid kooli pidulikke sündmusi. 9. klassis täiendas Albert kitarriõppimise teadmisi Tartus H. Elleri Muusikakooli meistrite käe all.

Parim lõõtsamängija – Kertu Hordo 7. kl

Kertu on oma lõõtsamänguga pakkunud kustumatuid muusikaelamusi mitmetel kooli üritustel nii oma maja inimestele kui ka kooli külalistele. Tema vilumus lõõtsa mängida on imekspandav.

Parim trummilööja – Uku Udras 6. kl

Uku põristas sellel õppeaastal trumme Võru Gümnaasiumi muusikalises etenduses „Grease”, jättes endast kustumatu mulje.

Parim noorteadlane – Helir Hoop 4. kl

Terve õppeaasta jooksul on Helir tegelenud õppetöö kõrvalt iseseisva uurimise ja õppimisega. Ta on aktiivne FLL robootikaringi liige. Oma noorteadlase oskusi ja teadmisi pani ta sellel õppeaastal proovile ETV Goldbergi masin 2020 ehitamise võistlusel.

Aasta tegu – Raamatusiil

Tänu kooli hoolekogu ettevõtmisele ja kogukonna toele õnnestus koolil Hooandja keskkonna kaudu koguda piisav summa, et soetada kooli raamatukokku 250 uut lasteraamatut. Nüüd on võimalik tervel klassil lugeda samal ajal ühte või kahte raamatut ning seda õppetöös kasutada.

 

Viimased uudised