Vibulaskmine koos Kagu Vibuklubiga

4.b_preemia

Esimene koolinädal lõppes 4.b klassile toreda üritusega. Võru Spordikeskuse staadionile oli tulnud lastele vibulaskmist õpetama Kagu Vibuklubi.

Esmalt tutvustati ohutusreegleid, seejärel õpiti tundma vibu laskmiseks vajalikku varustust. Järgnes harjutamine. Harjutamine teeb meistriks! Lõpuks sai selgeks vibu hoidmine ja noolte lennutamine märklauale. Nii võis kokku lugeda mitmeid täpseid tabamusi. Rõõmu ja elevust oli seejuures palju!

Üritus oli 4.b klassile preemiaks eduka osalemise eest möödunud õppeaastal toimunud keskkonnateemalisel konkursil „Ära joo plasti!”, kus meisterdati plastpudelitest skulptuure.

Täname Kagu Vibuklubi põneva päeva eest!

Õppetöö korraldus märtsis
25.02.2021
Õppetöö korraldus märtsis Kontaktõppel on 1.-4. klassid ja 5.-8. klassi väikerühmad. 4B (välja arvatud väikerühm) klass tuleb kooli teisipäeval, 2… Loe edasi
Covid-19 juhtum