Vibulaskmine koos Kagu Vibuklubiga

4.b_preemia

Esmalt tutvustati ohutusreegleid, seejärel õpiti tundma vibu laskmiseks vajalikku varustust. Järgnes harjutamine. Harjutamine teeb meistriks! Lõpuks sai selgeks vibu hoidmine ja noolte lennutamine märklauale. Nii võis kokku lugeda mitmeid täpseid tabamusi. Rõõmu ja elevust oli seejuures palju!

Üritus oli 4.b klassile preemiaks eduka osalemise eest möödunud õppeaastal toimunud keskkonnateemalisel konkursil „Ära joo plasti!”, kus meisterdati plastpudelitest skulptuure.

Täname Kagu Vibuklubi põneva päeva eest!

Videokonkursi "Võru linn läbi noore silmade" võitis Henri Vink
18.09.2020
Meil on hea meel teatada, et Võru Noortekeskuse videokonkurss "Võru linn läbi noore silmade" koostöös Meediainkubaatoriga on läbi saanud ning… Loe edasi
Käsipallitrenn