Vibulaskmine koos Kagu Vibuklubiga

4.b_preemia

Esimene koolinädal lõppes 4.b klassile toreda üritusega. Võru Spordikeskuse staadionile oli tulnud lastele vibulaskmist õpetama Kagu Vibuklubi.

Esmalt tutvustati ohutusreegleid, seejärel õpiti tundma vibu laskmiseks vajalikku varustust. Järgnes harjutamine. Harjutamine teeb meistriks! Lõpuks sai selgeks vibu hoidmine ja noolte lennutamine märklauale. Nii võis kokku lugeda mitmeid täpseid tabamusi. Rõõmu ja elevust oli seejuures palju!

Üritus oli 4.b klassile preemiaks eduka osalemise eest möödunud õppeaastal toimunud keskkonnateemalisel konkursil „Ära joo plasti!”, kus meisterdati plastpudelitest skulptuure.

Täname Kagu Vibuklubi põneva päeva eest!

27. novembril ei ole pikapäevarühma
24.11.2020
Sellel reedel 27. novembril ei ole pikapäevarühma. 27. novembril on ainetepäev ning lõppeb I trimester.
Digikultuuri viktoriini tulemused
19.11.2020
18. novembril tähistasime digikultuuriaastale pühendatud digikultuuri päeva.   II ja III kooliastmele toimus on-line viktoriin ja I kooliastmele… Loe edasi
PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest