Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus

Robomik

ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno Unt Robomikust. Õpetajad ja kooli FLL meeskond tutvusid komplektiga ja ehitasid praktilises töötoas oma esimese Spike Prime liikuva mudeli. Aitäh koolitajale, kes jagas õpetajatele ka nõuandeid robootikatunni läbiviimiseks. Nüüd ootavad uued robotid huvilisi õpilasi ja õpetajaid!

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020