Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus

Robomik

ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno Unt Robomikust. Õpetajad ja kooli FLL meeskond tutvusid komplektiga ja ehitasid praktilises töötoas oma esimese Spike Prime liikuva mudeli. Aitäh koolitajale, kes jagas õpetajatele ka nõuandeid robootikatunni läbiviimiseks. Nüüd ootavad uued robotid huvilisi õpilasi ja õpetajaid!

27. novembril ei ole pikapäevarühma
24.11.2020
Sellel reedel 27. novembril ei ole pikapäevarühma. 27. novembril on ainetepäev ning lõppeb I trimester.
Digikultuuri viktoriini tulemused
19.11.2020
18. novembril tähistasime digikultuuriaastale pühendatud digikultuuri päeva.   II ja III kooliastmele toimus on-line viktoriin ja I kooliastmele… Loe edasi
PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest