PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest

Päästjad

9. novembri hommikul tänas PPA Lõuna prefektuur kahte meie kooli poissi elupäästmise eest.

26. augusti õhtul sportis Lõuna prefektuuri politseinik Võrus Koreli pargis, kui teda tabas ootamatu terviserike. Teadvusetult maha kukkunud mehele tulid kohe appi kaks Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast Danel Udras ja Erki-Sten Kärg, kes helistasid hädaabinumbril. Neile omakorda tuli appi naine, kes asus abivajajat elustama. Tänu kiirele ja teadlikule tegutsemisele suudeti politseiniku elu päästa. Eile said kõik juhtumis osalenud taas kokku tänukirjade üleandmisel. Oleme uhked oma tublide õpilaste üle!

Rahaolümpiaadi võitis Marta Joonas
03.05.2021
Eesti rahaoskuste 2021. a olümpiaadi võitis Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klassi õpilane Marta Joonas. Võitja tegi algusest peale suuri panuseid… Loe edasi
Õpilased osalesid etluskonkursil