PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest

Päästjad

9. novembri hommikul tänas PPA Lõuna prefektuur kahte meie kooli poissi elupäästmise eest.

26. augusti õhtul sportis Lõuna prefektuuri politseinik Võrus Koreli pargis, kui teda tabas ootamatu terviserike. Teadvusetult maha kukkunud mehele tulid kohe appi kaks Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast Danel Udras ja Erki-Sten Kärg, kes helistasid hädaabinumbril. Neile omakorda tuli appi naine, kes asus abivajajat elustama. Tänu kiirele ja teadlikule tegutsemisele suudeti politseiniku elu päästa. Eile said kõik juhtumis osalenud taas kokku tänukirjade üleandmisel. Oleme uhked oma tublide õpilaste üle!

Naudime kontaktõpet ja meisterdame legodega
22.01.2021
1.b klassi õpilaste lemmiktegevus robootikaringis ja vahetunnis on legoklotsidest meisterdamine Vaata fotosid siit: FOTOD
VÕRU KREUTZWALDI KOOLI 2020. A VEEBIVIKTORIINI TULEMUSED