PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest

Päästjad

26. augusti õhtul sportis Lõuna prefektuuri politseinik Võrus Koreli pargis, kui teda tabas ootamatu terviserike. Teadvusetult maha kukkunud mehele tulid kohe appi kaks Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast Danel Udras ja Erki-Sten Kärg, kes helistasid hädaabinumbril. Neile omakorda tuli appi naine, kes asus abivajajat elustama. Tänu kiirele ja teadlikule tegutsemisele suudeti politseiniku elu päästa. Eile said kõik juhtumis osalenud taas kokku tänukirjade üleandmisel. Oleme uhked oma tublide õpilaste üle!

27. novembril ei ole pikapäevarühma
24.11.2020
Sellel reedel 27. novembril ei ole pikapäevarühma. 27. novembril on ainetepäev ning lõppeb I trimester.
Digikultuuri viktoriini tulemused
19.11.2020
18. novembril tähistasime digikultuuriaastale pühendatud digikultuuri päeva.   II ja III kooliastmele toimus on-line viktoriin ja I kooliastmele… Loe edasi
PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest