Rahvatantsu info

Info on mõeldud 2.-8. klasside õpilastele ja laste vanematele.

“Tantsimises on natuke hullumeelsust, mis teeb kõigile head” (Edwin Denby)

Meie kool on alates jaanuarist valmis avama piisava huvi korral igasse kooliastmesse rahvatantsuringi.
Eesmärgiks on püüdlemine 2025. aasta laulu- ja tantsupeole.
Kooridega on meie kool olnud suurtel pidudel alati esindatud, nüüd soovime pakkuda võimalust osalemiseks ka rahvatantsurühmadele.

Palun teil arutada seda võimalust kodus oma lapsega ning kui teie lapsel on soov osaleda rahvatantsuringi töös,
siis anna sellest Stuudiumi või e-posti kaudu teada 13. oktoobriks meie kooli tantsuõpetaja Kaisa Hallopile (kaisa.hallop@vkrk.edu.ee).

Eeskuju pidavat nakkama, nii et julgen välja hõigata ka selle, et taasalustasin rahvatantsuga Kaisa juhendatavas rühmas ka ise.
Eesmärgiks tantsida 2025. aasta suvel Kalevi keskstaadioni murul. Tore oleks seda teha koos meie kooli rahvatantsurühmadega.

Heade soovidega,

Taavi