Oluline info!

Täna, 12. oktoobril, on Võru linna koolide ja lasteaedade e-posti aadressidele, nagu ka paljudele teistele õppe- ja kasvatusasutustele terves Eestis, tehtud venekeelne pommiähvardus, mis soovitakse täide viia täna kell 10.40.

Võru linn pidas kriisikoosoleku ja tehti otsus, et Võru linnas lasteaiad ja koolid evakueeritakse. Huvikoolides pärastlõunased tegevused toimuvad.

Seoses sellega lõppes Kreutzwaldi koolis tänane õppepäev teise tunniga (kell 9.40) ja saatsime nii õpilased kui töötajad koju. Kui lisainfot ei tule, siis toimub homme tavapärane koolipäev.

Taavi Karu
koolijuht