Matemaatikaolümpiaad

Matemaatikaolümpiaad lihtsustatud tasemel õppivatele õpilastele Urvaste Koolis toimus 9.11.2023 juba viiendat korda. Olümpiaadi eesmärgiks on õpilastele arengukohase pingutust nõudva kogemuse võimaldamine ja väljaspool harjumuspärast keskkonda kohanemise ning enesega toime tulemise õpetamine ning soorituse eest tunnustamine.

Meie kool osales olümpiaadil teist aastat. Kui eelmisel aastal oli pisut kõhklusi ja närveerimist, kas üldse osaleda, siis sellel aastal ei olnud küsimustki- juba septembris oodati üritust suure elevusega. Urvaste koolipere sõbralikkus ja toetus andsid õpilastele palju enesekindlust. Meie õpilastel läks suurepäraselt:  Karl-Samuel Külla  ja Deliise Rammo  said  2.koha. Auhinnaks saadi diplomid, tammelehe kujuline  keraamiline meene ja šokolaad. Lisaks auhindadele toodi kaasa  palju positiivseid emotsioone ning teadmine, et järgmisel aastal minnakse taas.

Suur tänu õpetaja Galina Koppelile, õpetaja Eve Juraskile ning tugiisik Merili Põder’ile õpilaste ettevalmistamise ning toetamise eest!