Konsultatsioon ja järelvastamine

Nimi Konsultatsioon Järelvastamine
Eva Aader Iga päev kokkuleppel Iga päev kokkuleppel
Tiia Allas Kokkuleppel Esmaspäeval 7. tund ja kokkuleppel
Riina Antson Kokkuleppel Kokkuleppel
Erja Arop Kokkuleppel Kokkuleppel
Helen Atspool Teisipäeval, neljapäeval, reedel kokkuleppel Teisipäeval, neljapäeval, reedel kokkuleppel
Sander Breidaks Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Yuliia Demchenko Esmaspäevast reedeni 7. tund Esmaspäevast reedeni 7. tund
Maarika Eit Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Aivar Halapuu Teisipäeval, kolmapäeval, reedel kokkuleppel Teisipäeval 7. tund, kolmapäeval 6.-8. tund, reedel 7. tund kokkuleppel
Liivia Horn Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Kaire Jakobson Esmaspäevast kolmapäevani pikkade vahetundide ajal kokkuleppel Esmaspäeval 7. tund ja teisipäeval 8. tund kokkuleppel
Eve Jurask Teisipäevast reedeni kokkuleppel Teisipäevast reedeni kokkuleppel
Hille Juss Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Valdo Kalling Teisipäevast neljapäevani kokkuleppel Teisipäevast neljapäevani kokkuleppel
Inge Kärbla Esmaspäeval, teisipäeval, reedel kokkuleppel Esmaspäeval, teisipäeval, reedel kokkuleppel
Ene Kattai Kokkuleppel Kokkuleppel
Marika Kaur Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Marian Kikas Kokkuleppel Kokkuleppel
Kaie Kikkas Kokkuleppel Kokkuleppel
Valve Konksi Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Merle Kons Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Galina Koppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Marju Kõva Esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel Esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel
Kersti Kukk Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Kaidur Kukk Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Merit Kund Kokkuleppel Kokkuleppel
Sirje Künnapuu Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Kaja Kunz Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Timo Kuus Kokkuleppel Kokkuleppel
Kristi Kuus Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Hele Laht Esmaspäeval kl 13.00 Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Aigi Laine Teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kokkuleppel Teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kokkuleppel
Raili Leesalu Kokkuleppel Kokkuleppel
Helena Linnamäe Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Anu Maask Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Merje Meemann Kokkuleppel Kokkuleppel
Maia Mikk Kolmapäeval ja neljapäeval kokkuleppel Kolmapäeval ja neljapäeval kokkuleppel
Ene Moppel Kolmapäeval 5. tund Neljapäeval 7. tund
Mario Oha Kokkuleppel Kokkuleppel
Veera Olesk Kokkuleppel Kokkuleppel
Liis Orro Teisipäeval 7. tund Teisipäeval ja kolmapäeval kokkuleppel
Kadri Paulus Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Aire Perk Teisipäeval 7. tund Teisipäeval 7. tund
Marika Pihus Neljapäeval 7. tund kokkuleppel Neljapäeval 7. tund kokkuleppel
Blanca Punt Teisipäeval alates 7. tunnist kokkuleppel Teisipäeval alates 7. tunnist kokkuleppel
Marju Purge Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Tiia Raag Kokkuleppel Kokkuleppel
Jane Reiljan Kokkuleppel Kokkuleppel
Reelika Reiljan Kokkuleppel Kolmapäeval 8. tund, neljapäeval 7. tund kokkuleppel
Ülle Rumvolt Neljapäeval 6. tund Kokkuleppel
Katre Rünk Esmaspäeval 8. tund ja neljapäeval 7. tund Esmaspäeval 8. tund ja neljapäeval 7. tund
Helle Ruusmaa Kokkuleppel Teisipäeval pärast 6. tundi, lühitööd kokkuleppel suure vahetunni ajal
Pilvi Saarma Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Kolmapäeval peale tunde kokkuleppel
Marju Sarapuu Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Janeli Sikaste esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Leili Sõmer Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäeval 7. ja 8. tund kokkuleppel
Reet Suss Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Ülle Tamm Esmaspäevast reedeni pikkade vahetundide ajal (kokkuleppel) Neljapäeval kokkuleppel
Eha Tammo Neljapäeval kl 14.00 tund Neljapäeval kl 14.00 tund
Evi Tarro Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00 Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00
Ere Tumm Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Triinu Uibo esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Eliko Vahtra Kolmapäeval 6. tund Kolmapäeval 6. tund
Silvia Valdmann Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel Esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Regina Vildo Esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel Esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel
Maiu Vislapuu Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Svetlana Yavnashan Esmaspäevast reedeni kokkuleppel Esmaspäevast reedeni kokkuleppel