Saksa keele ja muusika laager Sulbis

Saksa keele laager

Enne koroonaaega oli maakonna saksa keele õpetajatel kombeks septembrikuus korraldada 7.klassi saksa keele õppijatele saksa keele ja muusika laager Sulbis. Kaks aastat on üritus ära jäänud, aga sel sügisel toimus laager taas. Seekord kaasasime ka mõned kaheksandikud ja 9.klassi saksa keele õppijad. Nagu kombeks kanuutasime, muusikaõpetaja Erja Aropiga mängisime saksakeelseid mänge ja tantsisime, õpetaja Eva Aaderiga tegime teatrit, õpetaja Marju Kõva oli koostanud põneva QR- koodidega mängu ja õpetaja Ulvi Mustmaa Kesklinna Koolist tutvustas erinevate rahvaste naljakaid kombeid. Laager toimus 15. ja 16 septembril Sulbi vanas koolimajas.

Kingi koolile raamat
06.12.2022
Võru Kreutzwaldi koolipere tänab kõiki lahkeid ja hoolivaid kingitegijaid, kes raamatukogude aasta kampaanias meid märkasid. 34 uut raamatuaasta… Loe edasi
Ainetepäev