Parimad eTwinningu projektid taas teada

eTwinning school

Reedel, 12. juunil tähistati veebiüritusel eTwinningu õppeaasta lõppu ning kuulutati välja Eesti parimad eTwinningu projektid 2020.

1. koha sai Narva lasteaia Põngerjas projekt “Small Scientists Across Europe” (“Väikesed teadlased üle Euroopa”) õpetaja Natalja Varkki juhendamisel.

2. koha sai projekt “Women who changed the world” (“Naised, kes muutsid maailma”), juhendaja õpetaja Terje Mägi Vastseliina Gümnaasiumist.

3. koha sai projekt “Let’s interact by making maps!” (“Maakaartide tegemine aitab ühiselt toimida”), juhendaja õpetaja Ülle Kreos Kuressaare Vanalinna Koolist.

Lisaks esikolmikule anti välja ka seitse eripreemiat.

Parim keskkonnateemaline projekt “Plastic Free Baltic Sea” (“Plastikuvaba Balti meri”), juhendaja õpetaja Ere Tumm Võru Kreutzwaldi Koolist.

See projekt koondab õpetajaid ja õpilasi meie lähinaabrusest. Projekti teema on tore ja väga oluline. Projekti partnerid leiti eTwinningu kontaktseminaril. Projektis osalesid erineva vanusega õpilased, mis võimaldas üksteiselt õppimist.

Eksperdid on öelnud: tore idee oli projekti kaks maskotti. Üks nendest küll ei jõudnud Soomest kaugemale, kuid Soome õpilased on kindlasti rõõmsad lestakala Peppa üle. Projektis oli mitmeid toredaid tegevusi. Meeldis, et projekti tutvustati kodus ka vanematele.

LOE KA SIIT: KOOLIELU

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020
ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno… Loe edasi