Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis

3.sep

Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis Fr. R. Kreutzwaldi ausamba juures. Pidulikule aktusele järgneb kogu koolipere rongkäik (Fr. R Krutzwaldi ausammas - Katariina allee - Kesklinna park - Lembitu tn - Vabaduse tn - Kooli tn) koolimaja juurde. NB! 1. klassi õpilaste vanemad on oodatud rongkäigule. Koolimaja aulas jätkub aktus esimestele klassidele. Vanemad klassid jätkavad klassijuhatajatunniga.

Kreutzwaldi pargis õpilastel koguneda oma õpetaja juurde, klassijuhataja leiad üles klassi sildi järgi (õpetaja hoiab silti käes).

Väga halva ilma korral otsi juhiseid hiljemalt kl 8.30 meie kooli kodulehelt või fb-lehelt.

Võru Kreutzwaldi Kooli 5. lennu viimane koolikell
27.05.2020
Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles. See, mis sa naeratades kinkisid, võib… Loe edasi
Võru Kreutzwaldi Kooli 5. lennu lõpuaktused 2020 aastal