7.a on distantsõppel

2 to 2

Neljapäeval, 04.02.2021 andis Terviseamet teada, et ühe 7.a klassi õpilase koroonatest on osutunud positiivseks. Seoses sellega on 7.a klass viidud erakorralisele distantsõppele kuni 12. veebruarini (kaasa arvatud). Kontaktõpe taastub sellele klassile alates 15. veebruarist. Distantsõppe ajal toimuvad klassile nii videotunnid kui ka iseseisev juhendatud õppetöö. Haigestunud õpilane puutus lähemalt kokku seitsme õpetajaga, kes on suunatud kaugtööle. Kaugtööle suunatud õpetajad annavad tunniplaani alusel videotunde ning juhendatud õpet tavapärase tunniplaani alusel.

Pea meeles, et:
*kooli töötajatel on maski kandmine kohustuslik;
*vähimagi haiguskahtluse korral püsi kodus;
*koroonatesti tulemust oodates või lähikontaktsena püsi kodus;
*haigussümptomite korral teavita kohe perearsti või helista 1220;
*järgi korralikku kätehügieeni ja hoia distantsi.

Võru Kreutzwaldi kool sai eTwinningu Kooli märgise
25.03.2021
Meil on rõõm teatada, et meie kool sai juba teist korda eTwinningu Kooli märgise!  See on suur tunnustus, mis näitab, et õppeasutus on aktiivne… Loe edasi
Fotokonkurss "Minu Kevad"