Olümpiaadid 2020/2021

Eesnimi Perekonnanimi Klass Teema/aine Piirkondlik/üleriigiline Tulemus juhendaja
Helena Ploom 9 kunst piirkondlik I A. Perk
Marken Mürk 2 muusika piirkondlik I E. Arop
Evert Ojaots 4 muusika piirkondlik II E. Arop
Carlos Prätz 4 muusika piirkondlik I J. Reiljan
Taavi Reiljan 6 muusika piirkondlik II J. Reiljan
Henri Vink 9 muusika piirkondlik I J. Reiljan
Reio Vissel 9 muusika piirkondlik II J. Reiljan
Renee Veisveer 7 muusika piirkondlik III J. Reiljan
Laur Allas 6 ühiskonnaõpetus piirkondlik II K. Rünk
Jane Mustrik 9 ühiskonnaõpetus piirkondlik II K. Rünk
Hannes Vislapuu 7 geograafia piirkondlik I E. Liivamägi
Sander Punt 8 geograafia piirkondlik III K. Paulus
Oskar Olesk 9 geograafia piirkondlik II K. Paulus
Annabel Allas 8 bioloogia piirkondlik II M. Kund
Annabel Allas 8 bioloogia piirkondlik II M. Kund
Annabel Allas 8 bioloogia piirkondlik II M. Kund
Annabel Allas 8 bioloogia piirkondlik II M. Kund
Annabel Allas 8 bioloogia piirkondlik II M. Kund
Kirke Viktoria Plaado 8 emakeel piirkondlik III S. Hüvato
Laura Lisanne Paju 7 emakeel piirkondlik I E. Tammo
Helena Ploom 9 emakeel piirkondlik II Ü. Tamm
Marta Joonas 8 matemaatika piirkondlik II A. Halapuu
Rasmus Koort 8 informaatika vabariiklik I (Võrumaal) A. Halapuu
Helir Hoop 5 informaatika vabariiklik II (Võrumaal) A. Halapuu
Sander Punt 8 informaatika vabariiklik   A. Halapuu
Renee Veisveer 7 informaatika piirkondlik II E. Tarro, E. Moppel
Marta Joonas 8 rahaoskuste olümpiaad vabariiklik kuldmedal A. Halapuu
Gregor Narusk 8 rahaoskuste olümpiaad vabariiklik eripreemia A. Halapuu
Lisete Ilves 4 emakeel vabariiklik laureaat L. Toomas
Kerstin Kalda 2 matemaatika vabariiklik 28  
Kärt-Getter Rest 4 Sudoku vabariiklik 4. koht E. Tarro
Lisete Ilves 4 Sudoku vabariiklik 2. koht E. Tarro
Kertu Hordo 8 informaatika maakondlik VIII E. Moppel, E. Tarro
Lisanna Henning 5 eesti keel piirkondlik 2.- 4. koht H. Linnamäe
Tanel Reiljan 5 eesti keel piirkondlik eripreemia H. Linnamäe
Ralf Veri 5 eesti keel piirkondlik eripreemia H. Linnamäe
             
Joonas Koreinik 5 eesti keel piirkondlik paigavaimu visualiseerimise auhind H. Linnamäe
Lisete Ilves 4 eesti keel vabariiklik 3.koht L. Toomas
Lisete Ilves 4 eesti keel piirkondlik 1. koht L. Toomas
Kertu Loviisa Hummal 4 eesti keel piirkondlik   L. Toomas
Annabel Allas   8 kirjandus vabariiklik III koht Sirje Hüvato