Olümpiaadid 2019/2020

Eesnimi Perekonnanimi Klass Teema/aine Piirkondlik/üleriigiline Tulemus Juhendaja
Carol Lisette Rauba 7.c Metsapostkaart 2019 üleriigiline 100 parema kujunduse hulka valitud Aire Perk
Annabel Allas 7.b Ma armastan elu. Liikluskasvatus.ee üleriigiline 6.-9.kl arvestuses 1.-3. koht Aire Perk
Norah Elisabeth Ratas 7.b Ma armastan elu. Liikluskasvatus.ee üleriigiline 6.-9.kl arvestuses 1.-3. koht Aire Perk
Neleriin Needo 4.c Linnuvaatleja määramisvõistlus 2019 üleriigiline algajate arvestuses jagab 6. kohta  
Sergo Rahu Soomets 4.c Linnuvaatleja määramisvõistlus 2019 üleriigiline algajate arvestuses jagab 6. kohta  
Remi Tapper Soomets 4. c Linnuvaatleja määramisvõistlus 2019 üleriigiline algajate arvestuses jagab 6. kohta  
Triinu-Laura   4.c Aasta linnu joonistusvõistlus 2019 üleriigiline töö pääses II vooru 40 parema töö hulka  
Emma Goos 9.c eesti keele olümpiaad piirkondlik II koht Ülle Tamm
Kairin Ilves 6.a Ajalugu piirkondlik I koht  
Annabel Allas 7.b Ajalugu piirkondlik I koht  
Lisete Ilves 3.b etlus üleriigiline laureaat L.Orro, R.Leesalu
Roosmarii Räim 9.b emakeeleolümpiaad piirkondlik I koht Sirje Hüvato
Emma Goos 9.c keemia piirkondlik II koht Kaire Jakobson
Annabel Allas 7.b emakeeleolümpiaad piirkondlik 3.koht Sirje Hüvato
Jane Mustrik 8 kunstiolümpiaad piirkondlik I koht  
Eneli Prutt 9 kunstiolümpiaad piirkondlik II koht  
Marta Joonas 7.b matemaatika piirkondlik I koht Aivar Halapuu
Emma Goos 9.c bioloogia piirkondlik I koht Merit Kund
Roosmarii Räim 9.b bioloogia piirkondlik III koht Merit Kund
Rolando Põld 8 bioloogia piirkondlik II koht Merit Kund
Kärt-Getter Rest 3.b sudokude lahendamine üleriigiline 2. koht Evi Tarro / Liia Toomas
Lisete Ilves 3.b sudokude lahendamine üleriigiline 3. koht Evi Tarro / Liia Toomas
Kerstin Kalda 1.b Peastarvutamine piirkondlik 1. koht Evi Tarro / Aigi Laine / Annika Kalda
Kaspar Mill 9b füüsika piirkondlik 2. koht  
Annabel Allas 7.b geograafia piirkondlik 1. koht Kadri Paulus
Oskar Olesk 8 geograafia piirkondlik 3. koht Kadri Paulus
Marten Morris Klaus 6b matemaatika piirkondlik    
Helir Hoop 4b matemaatika piirkondlik II koht Ene Moppel
Janelle-Marleen Taru 4.b eesti keel vabariiklik II koht Ene Moppel
Stella Kivi 7.d sudokude lahendamine üleriigiline 24. koht Evi Tarro/Inge Kärbla
Robert Luik 5.b Võrumaa Keskraamatukogu jutuvõistlus "Hea on olla hea" piirkondlik I koht Raili Leesalu
Nelli-Ly Bušujev 5.b Võrumaa Keskraamatukogu jutuvõistlus "Hea on olla hea" piirkondlik II koht Raili Leesalu
Rico Klaanberg 5.b Võrumaa Keskraamatukogu jutuvõistlus "Hea on olla hea" piirkondlik III koht Raili Leesalu
Hanna Provotorov 8.a Võrumaa Keskraamatukogu jutuvõistlus "Hea on olla hea" piirkondlik II koht Raili Leesalu
Elisabet Pedras 3.c Metsapostkaart 2019 üleriigiline 100 parima kujunduse hulka valitud Marju Sarapuu
Kelly Kallas 3.c Ettelugemisvõistlus piirkondlik III koht Marju Sarapuu
Lisete Ilves 3.b Aasta looma luulekonkurss üleriigiline Luuletus jõudis 400 võistlustöö seast 26 parima hulka. Liis Orro
Kertu-Loviisa Hummal 3.b Juhan Liivi etluskonkurss üleriigiline   Liia Toomas
Lisete Ilves 3.b Juhan Liivi etluskonkurss üleriigiline   Liia Toomas
Kärt-Getter Rest 3.b Juhan Liivi etluskonkurss üleriigiline   Liia Toomas
Laura Tolk 3.b Juhan Liivi etluskonkurss üleriigiline   Liia Toomas
FLL robootikaring Rogert Hollo, Richard Zeno, Uku Udras, Renee Veisveer 8 First Lego League Kagu-Eesti piirkonnavoor 1.-6. koht  
  Laura Lisanne Paju, Hanna-Marie Laul, Lisette Teppo, Egert Mattias Eiche, Robin Udodov, Renee Veisveer 5. klass õpioskuste olümpiaad piirkondlik I koht Kristel Kons, Eha Tammo
Saara Mai Leino 6.kl inglise keel piirkondlik 13.-14- koht Ere Tumm
Angelika Vessin 6.kl inglise keel piirkondlik 13.-14- koht Ere Tumm
Anna-Maria Säre 6.kl inglise keel piirkondlik 13.-14- koht Ere Tumm
Roosmarii Räim 9.b eesti keel üleriigiline II koht Sirje Hüvato
Kärt-Getter Rest 3.b Maanteamet üleriigiline 1.-3. koht Liia Toomas
Rico Klaanberg 5.b Sten Roosi muinasjutuvõistlus üleriigiline III koht Raili Leesalu