Erasmus+ KA229 projekt “MELISSA”

07.10.2019. – 06.10.2021. aastal osaleb Võru Kreutzwaldi Kool Erasmus+ rahvusvahelise strateegilise koostöö raamistiku projektis “MELISSA”.

Projekti teemaks on mesilased ning see on  on suunatud III kooliastme õpilastele ja nende õpetajatele. Projektis kasutatakse õpilaste omavaheliseks suhtlemiseks eTwinningu keskkonda. Projekt  sisaldab ka rahvusvahelisi õppimisüritusi õpilastele.

Projekti eesmärgid:

• uurida mesilaste elu ja tähtsust keskkonna, ajaloolises ja kultuurilises kontekstis
  • käsitleda mesilaste teemat erinevates ainetundides: inglise keel, bioloogia, geograafia, matemaatika, ajalugu, kunst, käsitöö ja muusika.
  • arendada õpilaste loovust ja parandada nende esinemisoskust nii esitluste tegemisel kui ka laval esinemisel
  • arendada õpilaste omaalgatust ja ettevõtluspädevust
  • parandada õpilaste inglise keele ja digioskusi

Projektis osaleb 5 kooli erinevatest Euroopa riikidest.  Partnerid on:

1. Craigclowan Preparatory School (Šotimaa, koordinaatorkool)
  2. ARISTOTELIO COLLEGE (Kreeka)
  3. Istituto Comprensivo Rina Monti Stella (Itaalia)
  4. EBI de Angra do Heroísmo (Portugal)
  5. Võru Kreutzwaldi Kool (Eesti)

Projekti koduleht: The MELISSA Project