Töötajad

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Kai Laanemaa huvijuht, tantsuõpetaja kai.laanemaa@vkrk.edu.ee +372 782 8107
Ene Liivamägi õppejuht, geograafiaõpetaja ene.liivamagi@vkrk.edu.ee +372 782 8104
Argo Mõttus majandusjuhataja majandus@vkrk.edu.ee +372 5197 0079
Eha Tammo õppejuht, soome keele õpetaja eha.tammo@vkrk.edu.ee +372 782 8103
Kaider Vardja direktor, eesti keele ja kirjanduse õpetaja direktor@vkrk.edu.ee +372 551 6166

Tugispetsialistid

Nimi Amet E-post Telefon
Helena Linnamäe logopeed, eesti keele ja kirjanduse õpetaja helena.linnamae@vkrk.edu.ee
Külli Pihl HEV-koordinaator, logopeed kulli.pihl@vkrk.edu.ee +372 514 0467
Maire Piiroja logopeed maire.piiroja@vkrk.edu.ee
Ene Saaron koolipsühholoog ene.saaron@vkrk.edu.ee +372 782 8101
Janyka Vellak sotsiaalpedagoog janyka.vellak@vkrk.edu.ee +372 782 8108
Angela Viks sotsiaalpedagoog angela.viks@vkrk.edu.ee +372 782 8109

Õpetajad
Nimi Amet E-post
Eva Aader saksa ja inglise keele õpetaja, 7.a klassi juhataja eva.aader@vkrk.edu.ee
Tiia Allas inglise keele õpetaja, 5.a klassi juhataja tiia.alla@vkrk.edu.ee
Riina Antson klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, 3.c klassi juhataja riina.antson@vkrk.edu.ee
Erja Arop muusikaõpetaja, 6. a klassijuhataja erja.arop@vkrk.edu.ee
Raul Auksmann inglise keele õpetaja raul.auksmann@vkrk.edu.ee
Sander Breidaks töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja sander.breidaks@vkrk.edu.ee
Aivar Halapuu matemaatika- ja informaatikaõpetaja aivar.halapuu@vkrk.edu.ee
Sirje Hüvato eesti keele ja kirjanduse õpetaja sirje.huvato@vkrk.edu.ee
Kaire Jakobson loodusõpetuse õpetaja, keemiaõpetaja kaire.jakobson@vkrk.edu.ee
Eve Jurask klassiõpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja, 1.a klassi juhataja eve.jurask@vkrk.edu.ee
Hille Juss inglise keele õpetaja hille.juss@vkrk.edu.ee
Kersti Kaljuvee inglise keele õpetaja kersti.kaljuvee@vkrk.edu.ee
Valdo Kalling füüsikaõpetaja, 8.a klassi juhataja valdo.kalling@vkrk.edu.ee
Külli Kärblane väikeklassi õpetaja, 8.v klassi juhataja kylli.karblane@vkrk.edu.ee
Ene Kattai eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 9.d klassi juhataja ene.kattai@vkrk.edu.ee
Jelena Kesselmann vene keele õpetaja, 5.b klassi juhataja jelena.kesselmann@vkrk.edu.ee
Kaie Kikkas klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, 3.b klassi juhataja kaie.kikkas@vkrk.edu.ee
Valve Konksi klassiõpetaja, 1.d klassi juhataja valve.konksi@vkrk.edu.ee
Merle Kons muusikaõpetaja merle.kons@vkrk.edu.ee
Galina Koppel matemaatikaõpetaja, 7.c klassi juhataja galina.koppel@vkrk.edu.ee
Kersti Kukk inglise keele õpetaja kersti.kukk@vkrk.edu.ee
Kaidur Kukk kehalise kasvatuse õpetaja kaidur.kukk@vkrk.edu.ee
Merit Kund bioloogiaõpetaja, 9.c klassi juhataja merit.kund@vkrk.edu.ee
Sirje Künnapuu klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, 4.c klassi juhataja (asendusõpetaja) sirje.kynnapuu@vkrk.edu.ee
Kaja Kunz vene keele õpetaja, 8.c klassi juhataja kaja.kunz@vkrk.edu.ee
Kristi Kuus kehalise kasvatuse õpetaja kristi.kuus@vkrk.edu.ee
Ivi Laatsit pikapäevarühma õpetaja ivi.laatsit@vkrk.edu.ee
Andre Laine tantsuõpetaja andre.laine@vkrk.edu.ee
Aigi Laine klassiõpetaja, loodusõpetuse õpetaja, 2.a klassi juhataja aigi.laine@vkrk.edu.ee
Raili Leesalu eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 9.a klassi juhataja raili.leesalu@vkrk.edu.ee
Lembit Linnamäe saksa ja vene keele õpetaja lembit.linnamae@vkrk.edu.ee
Anu Maask kehalise kasvatuse õpetaja anu.maask@vkrk.edu.ee
Ragna Meeliste käsitöö ja kodunduse õpetaja, 8.b klassi juhataja ragna.meeliste@vkrk.edu.ee
Merje Meemann kehalise kasvatuse õpetaja, 5.c klassi juhataja merje.meemann@vkrk.edu.ee
Maia Mikk klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 1.c klassi juhataja maia.mikk@vkrk.edu.ee
Ene Moppel klassiõpetaja, informaatikaõpetaja, 1.b klassi juhataja ene.moppel@vkrk.edu.ee
Mario Oha kehalise kasvatuse õpetaja mario.oha@vkrk.edu.ee
Veera Olesk klassiõpetaja, matemaatikaõpetaja, 4.l klassi juhataja veera.olesk@vkrk.edu.ee
Liis Orro vanemapuhkusel liis.orro@vkrk.edu.ee
Kadri Paulus geograafiaõpetaja, 4.b klassi juhataja kadri.paulus@vkrk.edu.ee
Aire Perk kunstiõpetaja aire.perk@vkrk.edu.ee
Blanca Punt matemaatikaõpetaja, 6.c klassi juhataja blanca.punt@vkrk.edu.ee
Marju Purge inglise keele õpetaja, 7.b klassi juhataja marju.purge@vkrk.edu.ee
Tiia Raag inglise keele õpetaja tiia.raag@vkrk.edu.ee
Reelika Reiljan ajalooõpetaja reelika.reiljan@vkrk.edu.ee
Jane Reiljan muusikaõpetaja jane.reiljan@vkrk.edu.ee
Katre Rünk ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja katre.runk@vkrk.edu.ee
Helle Ruusmaa ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 9.b klassi juhataja helle.ruusmaa@vkrk.edu.ee
Pilvi Saarma klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 2.c klassi juhataja pilvi.saarma@vkrk.edu.ee
Marju Sarapuu klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, 4.c klassi juhataja marju.sarapuu@vkrk.edu.ee
Leili Sõmer matemaatikaõpetaja leili.somer@vkrk.edu.ee
Reet Suss klassiõpetaja, inglise keele õpetaja, 3.a klassi juhataja reet.suss@vkrk.edu.ee
Ülle Tamm eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 6.d klassi juhataja ulle.tamm@vkrk.edu.ee
Enely Tasso pikapäevarühma õpetaja enely.tasso@vkrk.edu.ee
Liia Toomas klassiõpetaja, logopeed, 4.a klassi juhataja liia.toomas@vkrk.edu.ee
Ere Tumm inglise keele õpetaja, 6.b klassi juhataja ere.tumm@vkrk.edu.ee
Triinu Uibo klassiõpetaja, 4.d klassi juhataja triinu.uibo@vkrk.edu.ee
Juta Vaher klassiõpetaja juta.vaher@vkrk.edu.ee
Silvia Valdmann klassiõpetaja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja silvia.valdmann@vkrk.edu.ee
Maiu Vislapuu klassiõpetaja, 2.b klassi juhataja maiu.vislapuu@vkrk.edu.ee
Teised töötajad
Nimi Amet E-post
Inga Bitter juhiabi kool@vkrk.edu.ee
Marge Häide koristaja marge.haide@vkrk.edu.ee
Kalle Kebbinau it-spetsialist kalle.kebbinau@vkrk.edu.ee
Kristel Kons raamatukogujuhataja kristel.kons@vkrk.edu.ee
Irina Kulaga koristaja irina.kulaga@vkrk.edu.ee
Vilvia Lillipuu koristaja vilvia.lillipuu@vkrk.edu.ee
Urmas Ott infojuht info@vkrk.edu.ee
Suivi Paemurd koristaja suivi.paemurd@vkrk.edu.ee
Leili Päike koristaja leili.paike@vkrk.edu.ee
Maile Peeterson koristaja maile.peeterson@vkrk.edu.ee
Evi Tarro haridustehnoloog evi.tarro@vkrk.edu.ee
Marina Vantsiva koristaja marina.vantsiva@vkrk.edu.ee
Nikolai Vassiljev majahoidja, remonditööline nikolai.vassilijev@vkrk.edu.ee
Laine Zukker koristaja laine.zukker@vkrk.edu.ee