OLÜMPIAADID 2017/2018. ÕA

nr Olümpiaadi jms nimi Osaleja Klass Tulemus/koht Juhendaja
           
1 Goldbergi masina ehitamise võistlus Hanno-Laur Kunnus, Hanna-Liina Kunnus, Karl Jakop Pintmann, Uku Konsap 9.a, 9.a, 8.b, 9.b 1. koht  
2 8.kl inglise keele tõlkevõistlus Ann Kukk 8.a Hea tõlkija Eeva Aader
3 Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad "Tuulelapsed" 6.b klass 6.b  Muljetavaldava meeskonna töö eest lavastuse “Vaeslaps ja talutüdruk” loomisel Kaider Vardja
4 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Karl Jakop Pintmann 8.b  4. koht Kaire Jakobson
5 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Emma Joonas 8.b  5. koht Kaire Jakobson
6 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Katrinka Josephine Savimägi 8.b  8. koht Kaire Jakobson
7 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Uku Konsap 9.b  1. koht Kaire Jakobson
8 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor Hanno-Laur Kunnus 9.a  6. koht Kaire Jakobson
9 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Roosmarii Räim 7.b 1. koht Sirje Hüvato
10 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Katrinka Josephine Savimägi 8.b 2. (VIII kl 1.) Raili Leesalu
11 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Emma Goos 7.c 5.-6. (VII kl 2.) Ülle Tamm
12 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Elise Marie Olesk 9.b 8.-9. (IX kl 3.) Sirje Hüvato
13 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Chris Taimar Kõlu 6.c 6. koht Helle Ruusmaa
14 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Emma Goos 7.c III Helle Ruusmaa
15 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Heleen Hansberg 7.c 16.-18. Helle Ruusmaa
16 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Hanneloore Horn 8.c 4.-5. Helle Ruusmaa
17 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Katrinka Josephine Savimägi 8.b III Katre Rünk
18 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Lara Johanna Luks 8.b 11 Katre Rünk
19 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Emma Joonas 8.b 9 Katre Rünk
20 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Marie Raudsepp 8.b II Katre Rünk
21 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Uku Konsap 9.b II Reelika Reiljan
22 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Tarvi Susi 9.b 8.-9. Reelika Reiljan
23 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Hanna-Liina Kunnus 9.a 12.-13. Reelika Reiljan
24 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Linda Koreinik 9.b 5 Reelika Reiljan
25 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Birgit Leetjõe 9.b 12.-13. Reelika Reiljan
26 Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor Elise Marie Olesk 9.b 11 Reelika Reiljan
27 Võru keele olümpiaad Hanneloore Horn 8.c 7. koht Sirje Hüvato
28 Emakeeleolümpiaadi lõppvoor Roosmarii Räim 7.b 4. koht Sirje Hüvato
29 Maakondlik Liivi konkurss Hendrik Ojastu 9.b I koht Raili Leesalu
30 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Erika Prihodko 7.b III koht Tiia Raag
31 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Simona Raag 7.b III koht Tiia Raag
32 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Aurora Musto 7.b IV koht Tiia Raag
33 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Roosmarii Räim 7.b IV koht Tiia Raag
34 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Hanna Annus 7.d V koht Hille Juss
35 Maakondlik 7. klasside ristsõnade lahendamine inglise keeles Kirsika Sikk 7.d V koht Hille Juss
36 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Kert Sander Erik 6.b II koht Svetlana Yavnashan
37 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Oskar Olesk 6.b II koht Svetlana Yavnashan
38 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Henri Vink 6.b II koht Svetlana Yavnashan
39 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Simon Hallimäe 6.b IV koht Svetlana Yavnashan
40 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Rasmus Heyoan Mölder 6.b IV koht Svetlana Yavnashan
41 Maakondlik 6. klasside inglise keele viktoriin Joel Kaarel Kant 6.b IV koht Svetlana Yavnashan