Kooli rekordid kergejõustikus

Tüdrukud D vanuseklass/ kuni 11 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 9.31 Marian Major 10.12.16 Tartu
200 m jooks 34.39 Kirke Viktoria Plaado 01.02.17 Võru
300 m jooks 57.41 Marian Major 25.05.16 Võru
600 m jooks 2.08,51 Kirke Viktoria Plaado 01.02.17 Võru
60 m tõkkejooks / 68cm 13.70 Marian Major 25.05.16 Võru
60 m tõkkejooks / 60cm 1156 Kirke Viktoria Plaado 25.01.17 Võru
Kaugushüpe 3.78 Gloria Taaber 01.02.17 Võru
Kõrgushüpe 1.16 Kirke Viktoria Plaado 28.01.17 Tallinn
pallivise 29.05 Milana Avdashova 20.05.16 Võru
Kuulitõuge / 2kg 6.21 Heleriin Mikkelsaar 01.02.17 Võru
6-võistlus 2439 Marian Major 08.06.16 Võru
Poisid D vanuseklass/ kuni 11 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 8.69 Mattias Ilves 01.12.15 Võru
200 m jooks 34.21 Karl Rehe 01.02.17 Võru
300 m jooks 49.96 Markus Oja 25.05.16 Võru
600 m jooks 1.54,70 Markus Oja 26.05.16 Võru
1000 m jooks 3.31,3 Matteo Marcus Meitern 20.05.16 Võru
60 m tõkkejooks / 68cm 12.82 Reio Vissel 25.05.16 Võru
60 m tõkkejooks / 60cm 12.48 Lars Piirmann 08.06.16 Võru
Kaugushüpe 4.81 Henri Vink 15.10.15 Võru
Kõrgushüpe 1.60 Karl Rehe 25.01.17 Võru
Teivashüpe 1.60 Lars Piirmann 08.06.16 Võru
Kuulitõuge / 3kg 7.83 Mattias Ilves 01.12.15 Võru
Kettaheide / 750g 13.72 Lars Piirmann 20.05.16 Võru
Pallivise 40.47 Rovan Henning 25.05.16 Võru
9-võistlus 2284 Lars Piirmann 08.06.16 Võru
Tüdrukud C vanuseklass/ 12-13 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m 8.7 Cassandra Piirioja 15.10.15 Võru
200 m 31.17 Hanna Annus 05.02.17 Tallinn
300m 50.84 Sirelin Punt 06.09.15 Varssavi
600 m 2.01,57 Sirelin Punt 30.08.15 Tartu
60 m tõkkejooks / 60cm 10.95 Hanna Annus 02.02.16 Võru
60 m tõkkejooks / 68cm 10.15 Hanna Annus 08.04.17 Võru
60 m tõkkejooks / 76,2cm 12.09 Ester Liira 27.01.16 Võru
Kaugushüpe 4.46 Emma Goos 08.04.17 Võru
Kõrgushüpe 1.45 Emma Goos 08.04.17 Võru
Kolmikhüpe 8.43 Hanna Annus 25.05.16 Võru
Teivashüpe 2.10 Sirelin Punt 01.12.15 Võru
Kuulitõuge / 2kg 8.80 Anne-Mai Pihlap 26.05.16 Võru
Kuulitõuge / 3kg 7.32 Emma Joonas 11.10.16 Võru
Kettaheide / 750g 19.90 Ketlin Pindis 20.05.16 Võru
Pallivise 40.24 Anne-Mai Pihlap 26.05.16 Võru
Odavise / 400g 22.03 Emma Joonas 07.07.16 Võru
6-võistlus 3430 Emma Goos 08.06.16 Võru
8-võistlus 3658 Ester Liira 08.06.16 Võru
4X400m 4.48,48 Narusk, Piirioja, Punt, Hausenberg 17.09.15 Võru
Poisid C vanuseklass/ 12-13 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 8.2 Rando Uustalu 15.10.15 Võru
200 m jooks 27.51 Mattias Ilves 05.02.17 Tallinn
300m jooks 50.57 Kert Sander Eerik 25.05.16 Võru
400 m jooks 1.13,97 Henri Vink 29.07.16 Võru
600 m jooks 1.56.26 Matteo Marcus Meitern 01.02.17 Võru
800 m jooks 2.43,59 Matteo Marcus Meitern 08.04.17 Võru
60 m tõkkejooks / 60cm 9.85 Henri Vink 30.01.16 Tallinn
60m tõkkejooks / 68cm 9.57 Mattias Ilves 08.04.17 Võru
60m tõkkejooks / 76,2cm 10.38 Henri Vink 28.01.17 Tallinn
Kaugushüpe 5.17 Henri Vink 09.12.16 Tartu
Kõrgushüpe 1.65 Mattias Ilves 28.03.17 Võru
Kolmikhüpe 9.07 Henri Vink 26.05.16 Võru
Teivashüpe 2.75 Henri Vink 05.02.17 Võru
Pallivise 52.03 Mattias Ilves 20.05.16 Võru
Kuulitõuge / 4kg 9.53 Mattias Ilves 28.03.17 Võru
Kuulitõuge / 3kg 10.32 Mattias Ilves 08.04.16 Võru
Kettaheide / 1kg 30.33 Mattias Ilves 20.05.16 Võru
Odavise / 400g 30.57 Mattias Ilves 05.07.16 Karksi-Nuia
9-võistlus 4791 Mattias Ilves 08.06.16 Võru
4x400m teatejooks 4.56,42 Pill, Ilves, Lõhmus, Vink 14.09.16 Võru
Tüdrukud B vanuseklass/ 14-15 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 8.84 Sirelin Punt 12.06.16 Võru
100 m jooks 14.54 Triinu Hausenberg 26.05.16 Võru
200 m jooks 29.17 Sirelin Punt 08.04.17 Võru
600 m jooks 1.50,09 Sirelin Punt 08.04.17 Võru
800 m jooks 2.43,60 Sirelin Punt 01.07.16 Võru
1000 m jooks 3.33,52 Sirelin Punt 10.12.16 Klaipeda
1500 m jooks 5.48,94 Sirelin Punt 01.07.16 Rakvere
60 m tõkkejooks / 76,2cm 11.05 Grete Hollo 05.03.16 Kuldiga
100 m tõkkejooks 18.42 Grete Hollo 03.07.16 Rakvere
Kaugushüpe 4.31 Krislin Kottisse 26.05.16 Võru
Kõrgushüpe 1.40 Gloria Org 26.05.16 Võru
Teivashüpe 2.60 Grete Hollo 12.06.16 Võru
Pallivise 39.20 Kristina Dellmann 20.05.16 Võru
Kolmikhüpe 9.48 Cassandra Piirioja 25.05.16 Võru
Kuulitõuge / 3kg 8.18 Emili Aher 26.05.16 Võru
Kettaheide / 750g 18.00 Anette Rauk 26.05.16 Võru
Odavise / 400g 19.33 Anette Rauk 26.05.16 Võru
4x100m teatejooks 57.02 Pindmaa, Raha, Berisvili, Kivi 17.09.15 Võru
Väike-rootsi teatejooks 2.44,30 Pindmaa, Raha, Berisvili, Kivi 17.09.15 Võru
Poisid B vanuseklass/ 14-15 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 7.97 Karl Daniel Park 08.04.17 Võru
100 m jooks 12.57 Joel Teras 26.05.16 Võru
200 m jooks 26.20 Karl Daniel Park 08.04.17 Võru
400 m jooks 59.44 Hando Allmann 26.05.16 Võru
800 m jooks 2.32,14 Karl Anders Saarepuu 25.05.16 Võru
1000 m jooks 3.34,84 Martin Lõhmus 01.02.17 Võru
1500 m jooks 5.28,63 Roomet Parv 04.07.15 Rakvere
110m tõkkejooks / 84cm 15.82 Karli Keir 05.07.16 Rakvere
300m tõkkejooks 42.12 Karli Keir 01.08.15 Valmiera
Kaugushüpe 6.34 Karli Keir 04.07.15 Rakvere
Kõrgushüpe 1.79 Karli Keir 05.07.15 Rakvere
Teivashüpe 2.80 Karli Keir 15.08.16 Rakvere
Pallivise 48.96 Karl Daniel Park 20.05.16 Võru
Kuulitõuge / 4kg 14.48 Rolf Robert Peebo 12.12.15 Klaipeda
Kettaheide / 1kg 51.88 Rolf Robert Peebo 22.07.15 Valmiera
Odavise / 500g 56.99 Rolf Robert Peebo 05.07.15 Rakvere
Odavise / 600g 56.44 Rolf Robert Peebo 19.09.15 Valga
10-võistlus 5224 Karli Keir 15.08.15 Rakvere
4x100m teatejooks 51.74 Kureyko, Tamm, Teras, Park 14.09.16 Võru
Väike-rootsi teatejooks 2.23,74 Kureyko, Tamm, Teras, Allmann 14.09.16 Võru
Tüdrukud A vanuseklass/ 16-17 aastased    
         
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 8.54 Marianne Pindmaa 02.02.16 Võru
100 m jooks 14.80 Marianne Raha 05.12.16 Võru
200 m jooks 29.21 Agate Tillmann 08.04.17 Võru
600 m jooks 1.51,92 Agate Tillmann 01.02.17 Võru
60 m tõkkejooks / 76,2cm 10.32 Grete Hollo 11.03.17 Kuldiga
Kaugushüpe 4.41 Lika Berišvili 02.02.16 Võru
Kõrgushüpe 1.50 Lika Berišvili 02.02.16 Võru
Kolmikhüpe 9.91 Lika Berišvili 02.06.16 Tallinn
Kuulitõuge / 3kg 8.84 Emili Aher 01.02.17 Võru
Poisid A vanuseklass/ 16-17 aastased    
     
Ala Tulemus Nimi Kuupäev Koht
         
60 m jooks 7.37 Erki Ernits 06.02.16 Tallinn
100 m jooks 11.8 Karli Keir 12.05.16 Võru
200 m jooks 23.7 Erki Ernits 09.06.16 Võru
300 m jooks 39.81 Karli Keir 07.02.16 Tallinn
800 m jooks 2.23,35 Roomet Parv 06.02.16 Tallinn
1000 m jooks 3.00,72 Roomet Parv 19.03.16 Võru
1500 m jooks 4.58,08 Roomet Parv 26.05.16 Võru
60m tõkkejooks / 91cm 8.53 Erki Ernits 19.01.16 Võru
Kaugushüpe 6.42 Karli Keir 07.02.16 Tallinn
Kõrgushüpe 1.80 Rene Mõttus 15.01.16 Valga
Teivashüpe 3.26 Erki Ernits 06.03.16 Tallinn
Kuulitõuge / 5kg 13.98 Rolf Robert Peebo 19.05.16 Võru
Kettaheide / 1,5kg 39.47 Rolf Robert Peebo 26.05.16 Võru
Odavise / 600g 51.27 Rolf Robert Peebo 26.05.16 Võru
7-võistlus 4263 Erki Ernits 06.03.16 Tallinn