Võru Kreutzwaldi kool sai eTwinningu Kooli märgise

Võru Kreutzwaldi kool sai eTwinningu Kooli märgise

Meil on rõõm teatada, et meie kool sai juba teist korda eTwinningu Kooli märgise!  See on suur tunnustus, mis näitab, et õppeasutus on aktiivne eTwinningu väärtuste ja pedagoogika edendaja, rahvusvahelise koolidevahelise koostöö tugipunkt oma kohalikus kogukonnas ja eeskuju teistele koolidele. eTwinningu kooli märgiga tunnustab ja hindab eTwinning nii üksiktvinnijate kui ka kogu kooli osalemist, pühendumust ning meeskondlikku koostööd. 
 

eTwinningu Kooli märgisega on auhinnatud need koolid, kes oma igapäevases ja projektõppes käsitlevad neid teemasid:

  • digipädevused:
  • digiturvalisus;
  • innovaatiline ja loominguline lähenemine õppetöös:
  • personali pideva professionaalse arengu edendamine;
  • koostööõppe edendamine töötajate ja õpilastega.
     

eTwinning on koostööprogramm õpetajatele, mis annab suurepärase võimaluse õppida kolleegidelt välismaal kui ka Eestis, jagada omavahel häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides, et tuua vaheldust koolitundidesse.

eTwinningu lugu sai alguse 2005. aastal, kui Euroopa Komisjon otsustas toetada Euroopa koolide veebipõhist koostööd. Tänaseks on eTwinning kasvanud Euroopa suurimaks õpetajate kogukonnaks, kaasates üle 580 000 õpetaja pea 40st riigist. Eestis koordineerib eTwinningu tegevust Haridus- ja Noorteamet.

Võru Kreutzwaldi Kool tänab kõiki õpetajaid ja nende õpilasi, kes 2019/2020. õppeaastatel osalesid eTwinningu rahvusvahelistes ja multiprojektides:

Aigi Laine, Aire Perk, Liia Toomas, Maiu Vislapuu, Marju Sarapuu, Ragna Meeliste, Ene Liivamägi, Svetlana Yavnashan, Merit Kund, Sander Breidaks, Leili Sõmer, Marju Purge ja  Ere Tumm.

Meie kooli eTwinningu tegemisi näete siit: eTwinning
eTwinningu märgis: eTwinning School 2021-2022

 

Viimased uudised

9. klasside lõpuaktus

Võru Kreutzwaldi Kooli lõpuaktus toimub 20. juunil 2024 algusega 15.00 Võru Kandle aias.