Uuel õppeaastal uued koolivormid!

Uuel õppeaastal uued koolivormid!

Hea meel on teada anda, et koostöös Maratiga on valminud Kreutzwaldi kooli sümboolikaga koolivorm. Valikus on lisaks pusadele polo-, spordi- ja T-särgid. Lähiajal on lisandumas ka pusakleidid. Koolivormi kandmine on vabatahtlik, kuid kujunduste, mudelite ja värvide valikul lähtusime sellest, et neid oleks mugav ja uhke kanda. 

 

Esimene tellimisvoor kestab 10. juulini 2023 ning tellitud riided jõuavad kohale enne uut kooliaastat. Septembris avame teise tellimisvooru.

 

Koolivorm on tellitav Marati e-poest:   https://marat.ee/koolivorm/

 

  • Tarne osas on Maratil palve, et valitaks tarne Marati kauplusesse “Marat, Tulika 9/11, Tallinn”. Keegi ise kauplusesse minema ei pea, kõik tooted saadetakse kooli. 

  • Lahtrisse “Märkused tellimuse kohta” palun kirjutada õpilase nimi ja klass. Tooted markeeritakse ja kui need on kooli jõudnud, siis on neid hea laiali jagada. 

  • Tooted on võimalik tellida ka pakiautomaati, kuid sel juhul lisandub hinnale saatmiskulu. 

 

 

Viimased uudised

Uuel nädalal taastub tavapärane õppetöö

Tere, Järgmisel nädalal (alates 29. jaanuarist) toimub Kreutzwaldi koolis tavapärane õppetöö.Meie kooli õpetajad uuel nädalal ei streigi ja tunnid toimuvad kõikides klassides...

Kreutzwaldi nädal ning kooli sünnipäev

8. – 12. jaanuaril oli meie koolis Kreutzwaldi nädal ning kooli sünnipäev. Kreutzwaldi nädalal toimetasid klassid lendude kaupa ning said seeläbi rohkem teada Fr. R. Kreutzwaldi...