Spordipäev 26.09.2017

Spordipäev 26.09.2017

Spordipäev 1.-3. klass 26. septembril

  • Päev algab kell 9.00, alustavad 1. klassid, seejärel 2., 3. klassid. Start ja finiš koolimaja ees.
  • Söömine peale maastikumängu.
  • 1. klasside õpilasi võivad ka lapsevanemad saata-abistada.
  • Kaardiga tutvumine kehalise kasvatuse tundides.
  • Saju korral teavitatakse õpilasi ja vanemaid spordipäeva mitte toimumisest  kooli kodulehel hommikul kell 7.00
1. klassid     
Võistkond Klass Start
Karmid Kutid 1aP 09:00:00
Säravad Tähed 1aT 09:02:00
Zombid 1aP 09:04:00
Sportlased nr.1 1aT 09:06:00
Kuldne Viisik 1aT 09:08:00
Tulekiirus 1bP 09:10:00
Supertähekesed 1bT 09:12:00
Piraadid 1bP 09:14:00
Särav koolibri 1bT 09:16:00
Lepatriinu 1cT 09:18:00
Helios 1cP 09:20:00
Tähed 1cT 09:22:00
Sipsik 1cP 09:24:00
Lepatriinud 1cT 09:26:00
Juveelid 1dT 09:28:00
Snaiperid 1dP 09:30:00
Haldjad 1dT 09:32:00
8 peaga sinine draakon 1dP 09:34:00
Langev täht 1dT 09:36:00
Sõjamehed 1dP 09:38:00

 

2.klassid     
Võistkond Klass Start
Spaidermen 2aP 09:48:00
Padjaklubi 2aT 09:50:00
Super-võitjad 2aP 09:52:00
Lepatriinud 2aT 09:54:00
Spinneri-poisid 2aP 09:56:00
Salajased tüdrukud 2bT 09:58:00
Ninsad 2bP 10:00:00
Sinililled 2bT 10:02:00
Spordipoisid 2bP 10:04:00
Koerad ja kassid 2bT 10:06:00
Välejalad 2cP 10:08:00
Tammetõrud 2cT 10:10:00
Poisid 1-2-3 2cP 10:12:00
Naerusuud 2cT 10:14:00
Vinged parkuurijad 2dP 10:16:00
Vinged tüdrukud 2dT 10:18:00
Apelsin 2dP 10:20:00
Kiisukesed 2dT

10:22:00

 

3.klassid     
Võistkond Klass Start
Minionid 3aP 10:32:00
Kiirekaisuklubi 3aT 10:34:00
Robo 3aP 10:36:00
Ööliblikad 3aT 10:38:00
Gepard 3aT 10:40:00
Eesti lipp 3bT 10:42:00
Supermänid 3bP 10:44:00
Taevapärl 3bT 10:46:00
Lighting 3bP 10:48:00
Stickpot 3bT 10:50:00
Jooksjad 3bP 10:52:00
Tiigrikutsikad 3cT 10:54:00
Ring 3cP 10:56:00
Rebased 3cP 10:58:00
Kiired ja ilusad 3cT 11:00:00
Kiired ja vihased 3cP 11:02:00

 

Spordipäev 4.-7. klass 26. septembril

  • Päev algab 10.00. Start ja finiš Kubija suusabaasi juures.  Kohal olla 10 minutit enne  oma võistkonna stardiaega.
  • Võistkonnal peab olema kaasas telefon pildistamiseks (aku laetud).
  • Saju korral teavitatakse õpilasi ja vanemaid spordipäeva mitte toimumisest kooli kodulehel hommikul kell 7.00.
4. klass    
4.a Instagrammi hullud 10:00
4.a AKR 10:02
4.a VKrK tüdrukud 10:04
4.a Lollikamp 10:06
4.a FC Helios 10:08
4.b “Nimetud” 10:10
4.b “Ubi 7 Soft” 10:12
4.b “Makaronid” 10:14
4.b “Inimesed” 10:16
4.b “Staarid” 10:18
4.b “Briljandid” 10:20
4.c Simsonid 10:22
4.c NITRO CARS 10:24
4.c Bats 10:26
4.c Kiki- Miki 10:28
4.c Nunnud 10:30
4.c Sõbrannad 10:32

 

5. klass    
5.a Girls 10:36
5.a WRC 10:38
5.a Tõmmu 10:40
5.a Porgand 10:42
5.a Fury 10:44
5.d Lõvitüdrukud 10:46
5.d Oravad 10:48
5.d Orav 10:50
5.d Jmer 10:52
5.d Ma ei tea 10:54
5.b Kus sa nüüd? 10:56
5.b OK 10:58
5.b ARK 11:00
5.b Sporditähed 11:02
5.b AMK 11:04
5.b FILA 11:06
5.b KMKN 11:08
5.c Välejalad 11:10
5.c Smurfid 11:12
5.c Lõvid 11:14
5.c Orienteerujad 11:16
5.c Mikihiired 11:18
5.c Võitjad 11:20

 

6.klass    
6.a ROXBOX 11:24
6.a Red Bull 11:26
6.a UNICORNS 11:28
6.a Mustad varjud 11:30
6.a VKrK.T6. 11:32
6.b KAKTUS 11:34
6.b MALVINA 11:36
6.b TULEPALL 11:38
6.b LAMBAKAD 11:40
6.b WHALUR 11:42
6.c Eesti Minionid 11:44
6.c Võru Rebased 11:46
6.c Meemäger 11:48
6.c Suvesangarid 11:50

 

7.klass    
7.a Angel 11:54
7.a Tüdrukud 11:56
7.a Kõlar 11:58
7.a Tere, sügis 12:00
7.a Rõõmsad! 12:02
7.b Kiired ja vihased 12:04
7.b Põdrajahtijad 12:06
7.b Team 10 12:08
7.b Maeitea 12:10
7.b Pepe 12:12
7.b Varsti kohal 12:14
7.b Draakonid 12:16
7.d Snowman 12:18
7.d Helgid 12:20
7.d Slavs 12:22
7.d Umpalumpa 12:24
7.c PINGU 12:26
7.c Kala Tase 12:28
7.c Muumimäe uksed 12:30
7.c Aeglus 12:32

Viimased uudised

Stuudiumisse sisenemise juhend

Lapsevanemad Klõpsa konto loomiseks lingil "esita andmed ja taotle kontot" Täida vorm Kui administraator taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, läheb meiliaadressile info...