ÕPETAJATE STREIK 10.11.2023

Sellel reedel, 10. novembril, toimub õpetajate hoiatusstreik. Streigi algatas Eesti Haridustöötajate Liit seoses õpetajate töötasu alammäära läbirääkimiste ummikseisu jõudmisega haridus- ja teadusministriga.

Seoses streigiga algavad Võru Kreutzwaldi koolis reedel tunnid kell 10.00. Tunnid algavad kolmanda ainetunniga, mis on tavapärasest 10 minutit lühem (10.00-10.35) ja lähevad edasi tunniplaani järgi.

Õpilased saavad vajadusel koolimajja tulla tavapärasel ajal, maja on avatud ning mitteõpetajatest töötajad ja streigis mitteosalevad õpetajad tagavad õpilastele turvalise olemise. Võimalusel palume lapsel saabuda koolimajja aga nii, et ta saaks mugavalt jõuda kell 10.00 algavasse tundi.

Mõistvale suhtumisele lootes,

Taavi Karu