KiVa õpilasküsitlus 15.04-17.05

Head lapsevanemad!

Peagi on algamas igakevadine KiVa õpilasküsitlus. Õpilasküsitlus on avatud 15. aprillist 17. maini 2024. Vastama on oodatud kõik 1.-9. klassi õpilased.

Kui te ei soovi, et teie laps osaleks veebipõhises õpilasküsitluses, palun andke sellest lapse klassijuhatajale teada enne küsitluse algust (hiljemalt 12.04).

Koolis koordineerib küsitluse läbiviimist koos klassijuhatajaga kooli KiVa-tiim eesotsas:
Grete Heinaste
grete.heinaste@vkrk.edu.ee

Lisainformatsioon

Kui teil on käesolevast teavitusest tulenevaid lisaküsimusi, palun kirjutage SA Kiusamisvaba Kool uuringujuhi Kristiina Treiali e-posti aadressil kristiina.treial@kiusamisvaba.ee või helistage telefonil 56 635 571. Vastame teie pöördumisele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Lugupidamisega
KiVa-tiim