Kirjanik koolimajas

Kirjanik koolimajas

Lugemine on üks ütlemata vahva tegevus. Kui lugemine hästi selgeks saab võib see isegi meeldima hakata ja pakkuda palju rõõmu ja avastusi.

Selle tõestuseks oli meil reedel külas kirjanik Tiia Kõnnussaar, kes kirjutab ka Tia Navi nime all. Kohtumine oli preemiaks tublidele “Lugemisisu” projektis osalejatele. Saime teada, et lapsepõlve rikkalik lugemislaud võib tekitada soovi ise kirjanikuks hakata.

Mitmed kirjaniku raamatud olid laste poolt eelnevalt läbi loetud ja tegelastest pildid joonistatud. Nüüd sai piltidele autogrammi küsida. Võimalus oli ka soetada kirjaniku viimati ilmunud raamat  “Mäo, kasside kuningas” 

Kõigis Tia Navi raamatutes on olemas suured teemad: sõprus, armastus, lahkumine. Nende teemade üle tasub alati mõelda ja arutleda.

Viimased uudised

Uuel nädalal taastub tavapärane õppetöö

Tere, Järgmisel nädalal (alates 29. jaanuarist) toimub Kreutzwaldi koolis tavapärane õppetöö.Meie kooli õpetajad uuel nädalal ei streigi ja tunnid toimuvad kõikides klassides...

Kreutzwaldi nädal ning kooli sünnipäev

8. – 12. jaanuaril oli meie koolis Kreutzwaldi nädal ning kooli sünnipäev. Kreutzwaldi nädalal toimetasid klassid lendude kaupa ning said seeläbi rohkem teada Fr. R. Kreutzwaldi...