6. klassi saksa keele õppijad võistlesid omavahel

Keel

20. mail toimus kuuendate klasside saksa keele õppijatele võistkondlik mäng Stationen. Varasematel aastatel oleme  mängu korraldanud maakondliku olümpiaadina, kuid koroona-aastad on kurnavalt mõjunud ja  otsustasime ürituse läbi viia oma koolis. Kaheliikmelistel võistkondadel tuli kahe tunni jooksul läbida kaheksa Stationi ehk jaama ja lahendada erinevaid ülesandeid. Põnevust jätkus, ei puudunud ka hasart võita.  Õpilased said teadmisi saksa keelt kõnelevate maade kohta ja loodetavasti jäi ka mõni uus saksakeelne sõna meelde.


Viimased uudised

Aasta õpetaja Liis Orro
06.10.2022
Meie koolis töötab tubli ja särav loodusainete õpetaja Liis Orro, keda Võru linn tunnustas Aasta õpetaja tiitliga. Palju õnne!
Rahvusvaheline õppetegevus Itaalias Verbanias
03.10.2022
18. - 23. septembrini toimus Erasmus+ koolide vahelise strateegilise koostööprojekti MELISSA viimane õppimisüritus Itaalias Verbanias, kus osalesid… Loe edasi
Maakonna säravaimad haridustöötajad
30.09.2022
29. septembril  toimus Rõuges Võru maakonna haridusvaldkonna tänusündmus "Maakonna säravaimad haridustöötajad”. Meie koolist pälvisid tunnustuse… Loe edasi