SPORDIVÕISTLUSTE TULEMUSED 2019/2020

Võru Kreutzwaldi Kooli sporditulemused 2019/2020

           
             
             
nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
1 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused TD500m II Felicia Viitkin 4b Anu Maask
    PD500m II Robert Luik 5b Mario Oha
    PD500m III Krismar Koor 4a Kaidur Kukk
    PC500m I Edvin Erik 7b Kaidur Kukk
    TB500m III Miia Tillmann 7b Merje Meemann
    TA500m III Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
    TA2000m I Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
    TC1000m II Anna-Maria Säre 6c Merje Meemann
    PC1000m III Toni Andree Saarepuu 7a Kaidur Kukk
    PB1000m I Kert Sander Eerik 8b Mario Oha
    PB1000m II Tambet Johanson 9c Kaidur Kukk
    PB2000m I Lars Piirmann 7a Kaidur Kukk
    PB2000m III Markus Mäeuibo 7c Kaidur Kukk
2 Võrumaa koolinoorte 6.-9. kl segavõrkpalli karikavõistlused 6.-9. klass I Salme Adeele Hollas 9d Kristi Kuus
      I Eilika Laanemets 9b Kristi Kuus
      I Rosmarii Räim 9b Kristi Kuus
      I Kirke Kokka 9a Kristi Kuus
      I Randel Johannes Reeder 9b Kaidur Kukk
      I Vairo Eomois 9c Kaidur Kukk
      I Cenor Kõivoste 9a Mario Oha
      I Rico Rästa 8a Mario Oha
3 Võrumaa koolinoorte 4-5 kl. rahvastepall 4-5kl.poisid II Soomets Remi Tapper 4c Kaidur Kukk
      II Soomets Sergo Rahu 4c Kaidur Kukk
      II Kirschbaum Joonatan 4b Mario Oha
      II Luik Robert 5b Mario Oha
      II Klaanberg Rico 5b Mario Oha
      II Rohumets Regan 5b Mario Oha
      II Vislapuu Georg 5b Mario Oha
      II Kivioja Stefan-Robin 5b Mario Oha
4 Võrumaa koolinoorte rahvastepall 4.-5. kl. tüdrukud II Marii Koppel 5b Kristi Kuus
      II Ketter Raudnõmm 5b Kristi Kuus
      II Mia-Maria Palm 5b Kristi Kuus
      II Loreen Kääpakaust 5b Kristi Kuus
      II Kadi Goos 5c Kristi Kuus
      II Emma Pauline Sissas 5c Kristi Kuus
      II Berta Reilson 5c Kristi Kuus
      II Marleen Ojasoo 4b Anu Maask
5 Võrumaa koolinoorte jalgpallimeistrivõistlused 6.-9. kl. tüdrukud III Mairit Laanesaar 8a Anu Maask
      III Regina Kapp 8a Anu Maask
      III Methe Merimets 8a Anu Maask
      III Milana Avdashova 8a Anu Maask
      III Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
      III Roosmarii Räim 9b Kristi Kuus
      III Eilika Laanemets 9b Kristi Kuus
      III Salme-Adeele Hollas 9d Kristi Kuus
      III Hanna Annus 9d Kristi Kuus
6 Võrumaa koolinoorte rahvastepall 1.-3. kl. tüdrukud I Sara Väljan 3c Kristi Kuus
      I Karoliine Lakur 3a Kristi Kuus
      I Keity Lisette Lusbo 3a Kristi Kuus
      I Delisa Tähe 3a Kristi Kuus
      I Maria Kuusing 3c Kristi Kuus
      I Saskia Kund 3a Kristi Kuus
      I Stella Margaret Vislapuu 3a Kristi Kuus
      I Jessika-Joanna Kivioja 3d Merje Meemann
7 "Tähelepanu, start!" I etapp 2.-5. kl. õpilased I Elis Erik 2a Kristi Kuus
      I Kristelle Annemarri Lauri 2c Merje Meemann
      I Kermo Tiido 2a Kristi Kuus
      I Markus Johanson 2c Merje Meemann
      I Keron Männiste 2c Merje Meemann
      I Saskia Kund 2b Kristi Kuus
      I Sara Väljan 3a Kristi Kuus
      I Delisa Nassar 3d Merje Meemann
      I Daniil Stanitšenko 3d Merje Meemann
      I Harri Aldošin 3d Kristi Kuus
      I Johan Martti Jeedas 3b Kristi Kuus
      I Felicia Viitkin 4b Anu Maask
      I Hanna-Gret Udumäe 4b Merje Meemann
      I Helena Kender 4d Anu Maask
      I Romario Kallas 4b Merje Meemann
      I Heigon Eomois 4a Merje Meemann
      I Krismar Koor 4a Merje Meemann
      I Loreen Kääpakaust 4a Kristi Kuus
      I Mia Maria Palm 5b Kristi Kuus
      I Janette Kottisse 5b Anu Maask
      I Georg Vislapuu 5a Mario Oha
      I Rico Klaanberg 5b Mario Oha
      I Robert Luik 5b Mario Oha
8 Orienteerumise MV PB II Olev Piirisild 9b Kaidur Kukk
    PC I Gregor Narusk 7b Kaidur Kukk
    PB III Kaspar Mill 9b Kaidur Kukk
    TC I Marta Joonas 7b Merje Meemann
    TA I Roosmarii Räim 9b Kristi Kuus
    PD II Karl-Markus Janno 5b Mario Oha
    TD I Eva Piirisild 4b Anu Maask
    TC III paar Stella Kivi 7d Merje Meemann
    TC III paar Meribel Põldsaar 7d Merje Meemann
9 Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus(vabariiklik) 1.-3. kl tüdrukud III Sara Väljan 3c Kristi Kuus
      III Karoliine Lakur 3a Kristi Kuus
      III Keity Lisette Lusbo 3a Kristi Kuus
      III Delisa Tähe 3a Kristi Kuus
      III Maria Kuusing 3c Kristi Kuus
      III Saskia Kund 3a Kristi Kuus
      III Helena Mets 3a Kristi Kuus
      III Jessika-Joanna Kivioja 3d Merje Meemann
10 Võrumaa koolinoorte saalijalgpalli meistrivõistlused 6.-9. kl poisid III Oskar Abel 9b Kaidur Kukk
      III Martti Laanesaar 9b Kaidur Kukk
      III Tyson Nagel 9a Mario Oha
      III Randy Nagel 9a Mario Oha
      III Cenor Kõivoste 9a Mario Oha
      III Kert Sander Eerik 8b Mario Oha
      III Rico Rästa 8a Mario Oha
      III Devin Šaduro 6b Kaidur Kukk
11 Võru maakonna koolinoorte saalihoki MV 6-9 kl. tüdrukud III Marleen Tamm 7d Merje Meemann
        Mairit Laanesaar 7a Anu Maask
        Stella Kivi 7d Merje Meemann
        Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
        Salme Adeele Hollas 9d Kristi Kuus
        Triin Hordo 9b Kristi Kuus
12 Võru maakonna koolinoorte saalihoki MV 6-9 kl. poisid II Rico Rästa 8a Mario Oha
        Mattias Ilves 9a Mario Oha
        Joonas Rõõmus 9a Mario Oha
        Randy Nagel 9a Mario Oha
        Lars Piirmann 7a Kaidur Kukk
13 Võrumaa koolinoorte võrkpalli meistrivõistlused 7.-9. kl poisid II Randel Johannes Reeder 9b Kaidur Kukk
      II Vairo Eomois 9c Kaidur Kukk
      II Cenor Kõivoste 9a Mario Oha
      II Rogert Hollo 8a Mario Oha
      II Rico Rästa 8a Mario Oha
      II Ruuben Rannamägi 7b Kaidur Kukk
14 "Tähelepanu, start!" maakondlik finaal 2.-5.klassid I Eliis Erik 2a Kristi Kuus
      I Emma Sikk 2c Merje Meemann
      I Kristelle Annemarri Lauri 2c Merje Meemann
      I Kermo Tiido 2a Kristi Kuus
      I Markus Johanson 2c Merje Meemann
      I Keron Männiste 2b Merje Meemann
      I Saskia Kund 3a Kristi Kuus
      I Sara Väljan 3c Kristi Kuus
      I Delisa Nassar 3d Merje Meemann
      I Kert Hüvato 3b Merje Meemann
      I Daniil Stanitšenko 3d Merje Meemann
      I Johan Martti Jeedas 3a Kristi Kuus
      I Felicia Viitkin 4b Anu Maask
      I Helena Kender 4b Anu Maask
      I Hanna-Gret Udumäe 4d Merje Meemann
      I Romario Kallas 4a Merje Meemann
      I Heigon Eomois 4a Merje Meemann
      I Krismar Koor 4a Merje Meemann
      I Loreen Kääpakaust 5b Kristi Kuus
      I Mia-Maria Palm 5b Kristi Kuus
      I Janette Kottisse 5a Kristi Kuus
      I Georg Vislapuu 5b Mario Oha
      I Rico Klaanberg 5b Mario Oha
      I Robert Luik 5b Mario Oha
  Võrumaa koolinoorte MV sisekergejõustikus TC 60m II Felicia Viitkin 4b Anu Maask
    TC kaugus II Felicia Viitkin 4b Anu Maask
    TC 200m I Felicia Viitkin 4b Anu Maask
    TC 60m tj III Lisete Kottisse 5a Anu Maask
    PC 60m II Uko Thor Kund 6b Kaidur Kukk
    PC 60m tj III Uko Thor Kund 6b Kaidur Kukk
    PC 60m III Armin Raag 4c Kaidur Kukk
    PC 200m II Armin Raag 4c Kaidur Kukk
    PB 60m III Edvin Erik 7b Kaidur Kukk
    PB 200m II Edvin Erik 7b Kaidur Kukk
    PA kõrgus III Henri Vink 8b Mario Oha
    PA kuul III Henri Vink 8b Mario Oha
    PA 60m II Henri Vink 8b Mario Oha
    TA kõrgus II Emma Goos 9c Kristi Kuus
    TA kaugus II Emma Goos 9c Kristi Kuus
    TA 200m I Emma Goos 9c Kristi Kuus
    TB kõrgus II Gloria Taaber 7a Anu Maask
    TB kaugus III Gloria Taaber 7a Anu Maask
    TB 60m II Miia Tillmann 7b Merje Meemann
    TB 60m tj II Miia Tillmann 7b Merje Meemann
    TB 200m II Miia Tillmann 7b Merje Meemann
    TB 60m III Marian Major   Anu Maask
    TB kõrgus III Kirke Viktoria Plaado 7b Merje Meemann
    TC 600m I Kadi Goos 5c Kristi Kuus
    TB 600m III Mia Mai Huik 7c Anu Maask
    TC 600m III Keiti Püvi 6c Merje Meemann
    PB 1000m I Lars Piirmann 7a Kaidur Kukk
    PA 1000m III Kert Sander Eerik 8b Mario Oha
    TA 600m I Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
    TA 200m II Meribel Meitern 9a Kristi Kuus
    TC 200m II Loreen Kääpakaust 5b Kristi Kuus
    TC 200m III Mia-Marella Õkva 6c Merje Meemann