Meie kooli muinasjutumeistrid

Laps

18. mail võeti Tallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuses kokku Sten Roosi muinasjutuvõistluse tulemused. 27. korda toimunud üle-eestilisele laste omaloominguvõistlusele oli seekord esitatud 273 tööd, preemiaid jagati 22 autorile. Ka kolm Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast sai kutse auhinnapeole. Eelmise aasta võitja Lisette Suik (6.a) sai seekord Hea Lapse preemia muinasjutuga „Reisikohvri memuaarid“, Elen Alexandra Serikova (9.b) muinasjuttu „Kuidas paber oma elus uue lehekülje pööras“ tunnustas auhinnaga Lääne Elu, Lara Johanna Luks (9.b) kirjutas loo sellest, kuidas Ükssarvikust Ekssarvik sai, ning pälvis žürii eripreemia. Parimaid töid tutvustatakse laiemale lugejaskonnale ajakirjas Hea Laps.

Minikäsipalli võistluste esikoht tuli Võrru
09.12.2019
Miniliiga võistlussarja noormeeste hooaja teine etapp toimus pühapäeval 01.12.19 Arukülas, Aruküla spordihoones.  Võistlustel osalesid 2009. a.,  … Loe edasi
Väga headele hinnetele õppijad