Meie kooli muinasjutumeistrid

Laps

18. mail võeti Tallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuses kokku Sten Roosi muinasjutuvõistluse tulemused. 27. korda toimunud üle-eestilisele laste omaloominguvõistlusele oli seekord esitatud 273 tööd, preemiaid jagati 22 autorile. Ka kolm Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast sai kutse auhinnapeole. Eelmise aasta võitja Lisette Suik (6.a) sai seekord Hea Lapse preemia muinasjutuga „Reisikohvri memuaarid“, Elen Alexandra Serikova (9.b) muinasjuttu „Kuidas paber oma elus uue lehekülje pööras“ tunnustas auhinnaga Lääne Elu, Lara Johanna Luks (9.b) kirjutas loo sellest, kuidas Ükssarvikust Ekssarvik sai, ning pälvis žürii eripreemia. Parimaid töid tutvustatakse laiemale lugejaskonnale ajakirjas Hea Laps.

Võru linn sulgeb avalikud mängu- ja spordiväljakud
24.03.2020
Võru linn piirab ligipääsu avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning -rajatistele, et vähendada nakkusriski avalikus linnaruumis. Väljakud suletakse… Loe edasi
Palun jälgige, et Teie laps/lapsed koduõppe perioodil peaks kinni koduväliste tegevuste keelust