Õppetöö korraldus alates 17. maist

VKRK_tagumine

Õppetöö korraldus alates 17. maist

• Kõik klassid on kontaktõppel oma tavapärastes klassides tavatunniplaani alusel.

• Võimalusel toimuvad tunnid õues.

• Pikemad vahetunnid on õuevahetunnid ja toimub maja tuulutamine.

• Söömine toimub järgmistel kellaaegadel:

• 10.35 - 1. ja 2. klassid

• 11.10 - 3. ja 4. klassid

• 11.40 - 5. ja 6. klassid

• 12.00 - 7., 8. ja 9. klassid

• Söömise ajad ei kattu alati vahetundidega, aga hajutatuse tagamiseks tuleb olukorraga leppida ja vastavalt sellele tegutseda.

• Pered, kes said kaugõppe ajaks koolist arvuti, palume need tagasi kooli tuua. Vajame väljalaenutatud arvuteid õppetöö korraldamiseks.

Kontaktõppes osalemine

• Kui vanemad otsustavad oma last nakkusohu tõttu või muudel põhjustel kontaktõppele mitte saata, siis märgivad nad lapse eKoolis puudujaks kodustel põhjustel.

• eKool on õpetajatel täidetud viisil, mis on piisav kodus iseseisvalt õppijatel õppetöö tegemiseks. Kuna üldine õpe toimub kontaktõppe vormis, siis kodus olijatele eraldi videotunde ei tehta.

• Kui õpetajal on vaja kutsuda hinnangu andmiseks kodus olev laps koolimajja tööd tegema, tuleb selleks leida sobiv aeg väljaspool tavatunniplaani.

Maskide kandmine

• Maskide kandmisel lähtume ministeeriumi juhistest, mille kohaselt on maskide kandmine kohustuslik siseruumides 12-aastastel ja vanematel.

• Maski ei pea kandma, kui see ei ole tervislikel või muudel olulistel põhjustel võimalik. Valitsuse korralduse järgi ei pea meditsiinilist näidustust või muud erivajadust tõendama eraldiseisva tõendiga. Piisavaks loetakse vanema teavitust selle kohta, et nende lastel esinevad vastunäidustused maskikandmisele.

• Kui lapsevanem teavitab meditsiinilisest näidustusest või erivajadusest klassijuhatajat, siis kool arvestab sellega. Teavituse teinud peredest ja lastest ei jagata infot ülekooliliselt, seega peab laps olema valmis olukorda selgitama ka neile, kes maski mittekandmisele tähelepanu pööravad.

Loodame, et saame kooliaasta lõpetada kontaktõppe vormis ja nii, et keegi haigeks ei jää.

Rahvusvaheline virtuaalne projekti üritus Võru Kreutzwaldi Koolis
29.11.2021
Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased ja õpetajad osalevad juba kolmandat aastat rahvusvahelises Erasmus+ KA 229 projektis “MELISSA”, mille põhiteemaks on… Loe edasi
Teadmuspäev