Õpilased osalesid etluskonkursil

Tänud

Etluskonkurssidel osalesid edukalt Kertu Loviisa Hummal, Lisete Ilves ja Kärt-Getter Rest 4.b klassist. Nad esinesid Juhan Liivi ja Ellen Niidu luuletustega ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide proosapaladega.

Üleriigilisel õpilasetlejate konkursil pälvis Lisete Ilves laureaaditiitli. Ta oli parim Juhan Liivi 33. etlusvõistlusel maakonnavoorus ning osales vabariiklikul Juhan Liivi etlusvõistlusel.

Üleriigilisel etluskonkursil „Ellen Niiduga Midrimaal” saavutas Lisete III koha.

Aitäh tublidele etlejatele ja neid toetanud vanematele!

Rahvusvaheline virtuaalne projekti üritus Võru Kreutzwaldi Koolis
29.11.2021
Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased ja õpetajad osalevad juba kolmandat aastat rahvusvahelises Erasmus+ KA 229 projektis “MELISSA”, mille põhiteemaks on… Loe edasi
Teadmuspäev