Õpilased osalesid etluskonkursil

Tänud

Etluskonkurssidel osalesid edukalt Kertu Loviisa Hummal, Lisete Ilves ja Kärt-Getter Rest 4.b klassist. Nad esinesid Juhan Liivi ja Ellen Niidu luuletustega ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide proosapaladega.

Üleriigilisel õpilasetlejate konkursil pälvis Lisete Ilves laureaaditiitli. Ta oli parim Juhan Liivi 33. etlusvõistlusel maakonnavoorus ning osales vabariiklikul Juhan Liivi etlusvõistlusel.

Üleriigilisel etluskonkursil „Ellen Niiduga Midrimaal” saavutas Lisete III koha.

Aitäh tublidele etlejatele ja neid toetanud vanematele!

Rahvusvahelise koostööprojekti MELISSA tegevused 2020/21 õppeaastal
08.06.2021
7. oktoobrist 2019 kuni 6. oktoobrini 2021 osaleb Võru Kreutzwaldi Kool Erasmus+ rahvusvahelise strateegilise koostöö raamistiku MELISSA projektis.… Loe edasi
"Meie väike raamatukogu"