Koroonajuhtum kooli sööklas.

2 to 2

Neljapäeva, 18. veebruari, lõuna ajal andis koolis toitlustust korraldav ettevõtte (P. Dussmann Eesti OÜ) teada, et üks meie maja köögi töötaja on andnud positiivse koroonaproovi. Viimati oli see töötaja tööl selle nädala esmaspäeval. Eneseisolatsiooni jäävad kõik ülejäänud meie maja köögi töölised. Lähikontaktseid õpilaste, õpetajate ja teiste koolitöötajate seas ei ole.

Kool ja toitlustuse korraldaja tagavad laste toitlustamise reedel, 19. veebruaril, ajutise personaliga. Pikapäeva ja pikapäeva söömist reedel ei toimu. Samuti on suletud kooli puhvet.

Rahvusvahelise koostööprojekti MELISSA tegevused 2020/21 õppeaastal
08.06.2021
7. oktoobrist 2019 kuni 6. oktoobrini 2021 osaleb Võru Kreutzwaldi Kool Erasmus+ rahvusvahelise strateegilise koostöö raamistiku MELISSA projektis.… Loe edasi
"Meie väike raamatukogu"