IV Kreutzwaldi-teemaline veebiviktoriin 2018

Kreutzwald

Võru Kreutzwaldi Kool ja Fr. R. Kreutzwaldi Muuseum kutsuvad neljandat korda kõiki Võrumaa põhikoolide 4.- 8. klasside õpilasi osalema Fr. R. Kreutzwaldi ja eepose “Kalevipoeg” teemalises veebiviktoriinis ajavahemikul 7. - 30. november 2018. a. Parimaid vastajaid tunnustatakse Fr. R. Kreutzwaldi mälestuspäeval muuseumis.

Viktoriin

27. novembril ei ole pikapäevarühma
24.11.2020
Sellel reedel 27. novembril ei ole pikapäevarühma. 27. novembril on ainetepäev ning lõppeb I trimester.
Digikultuuri viktoriini tulemused
19.11.2020
18. novembril tähistasime digikultuuriaastale pühendatud digikultuuri päeva.   II ja III kooliastmele toimus on-line viktoriin ja I kooliastmele… Loe edasi
PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest