Covid-19 kiirtestimine

kiirtestimine

Jaanuari alguses peale koolivaheaega peavad kõik õpilased ja kooli personal ennast kaks korda nädalas testima. Testimine toimub kodus.

Covid-19 kiirtestid on saanud koolist kätte kõik mittevaktsineeritud ja viirust läbipõdemata õpilased ja personal.

Vaktsineeritud ja Covid-19 läbipõdenud õpilastel tuleb oma testidele järgi tulla reedel 7. jaanuaril kl 10.00-14.00. Teste jagatakse kooli fuajees. Igaüks saab kolm kiirtesti.

10. jaanuari hommikul, enne kooli tulekut testivad kõik ennast kodus ning kooli tulevad ainult terved õpilased ja personal.

Kingi koolile raamat
06.12.2022
Võru Kreutzwaldi koolipere tänab kõiki lahkeid ja hoolivaid kingitegijaid, kes raamatukogude aasta kampaanias meid märkasid. 34 uut raamatuaasta… Loe edasi
Ainetepäev