2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

Väärtus

2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis  "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

“Õpilaste digioskuste arendamine”

Projekti eesmärgiks on õpilaste ja õpetajate digioskuste parandamine.

Põhifookuses on:

• Robootika ja meisterdamine
  • 3D printimine
  • Mänguplatvormid õppimiseks
  • Kodeerimine ja liitreaalsus

Osalevad koolid:

Võru Kreutzwaldi Kool - Võru (Eesti)

IC n ° 3 Vivenza - Giovanni XXIII of Avezzano (AQ) (Itaalia)

I.C. Porto Garibaldi of Ferrara (Itaalia)

IC De Pisis of Ferrara (Itaalia)

IC San Severo - Foggia (Itaalia)

Üritused

1. Projekti virtuaalne avamiskoosolek ja konverents - 28. jaanuaril kell 17.00 - 19.00
  • projekti tutvustamine
  • ekspertide temaatilised loengud

Kohtumistel viiakse läbi temaatilised töötoad ning osalevad õpetajad eksperimenteerivad digitaalseid keskkondi koolitundides õpilastega.

1. Robootika ja meisterdamine (veebruar)

Kohtumine  I.C. Porto Garibaldi of Ferraras  (IC De Pisis of Ferrara, Itaalia).

1. Minecraft’i ja Scratchi kasutamine (aprill)

Kohtumine  Comprehensive Institute n ° 3 Vivenzas  (Giovanni XXIII Avezzano (AQ), Itaalia).

1. Kodeerimine ja liitreaalsuse kasutamine (juuni)

Kohtumine Võru Kreutzwaldi Koolis (Võru, Eesti).

1. klasside lapsevanematele
22.06.2022
Tere tulemast Võru Kreutzwaldi Kooli! Kooliminek on lapse jaoks uue eluetapi algus. Algab teekond, mis võib olla ammuoodatud, huvitav, raske, kuid… Loe edasi
Sten Roosi muinasjutuvõistluse tulemused