2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

Väärtus

2021.a. november - 2022.a. juuni osaleb Võru Kreutzwaldi Kool rahvusvahelises projektis  "Enhancement of digital skills of #PNSD (Piano Nazionale Scuola Digitale) students"

“Õpilaste digioskuste arendamine”

Projekti eesmärgiks on õpilaste ja õpetajate digioskuste parandamine.

Põhifookuses on:

• Robootika ja meisterdamine
  • 3D printimine
  • Mänguplatvormid õppimiseks
  • Kodeerimine ja liitreaalsus

Osalevad koolid:

Võru Kreutzwaldi Kool - Võru (Eesti)

IC n ° 3 Vivenza - Giovanni XXIII of Avezzano (AQ) (Itaalia)

I.C. Porto Garibaldi of Ferrara (Itaalia)

IC De Pisis of Ferrara (Itaalia)

IC San Severo - Foggia (Itaalia)

Üritused

1. Projekti virtuaalne avamiskoosolek ja konverents - 28. jaanuaril kell 17.00 - 19.00
  • projekti tutvustamine
  • ekspertide temaatilised loengud

Kohtumistel viiakse läbi temaatilised töötoad ning osalevad õpetajad eksperimenteerivad digitaalseid keskkondi koolitundides õpilastega.

1. Robootika ja meisterdamine (veebruar)

Kohtumine  I.C. Porto Garibaldi of Ferraras  (IC De Pisis of Ferrara, Itaalia).

1. Minecraft’i ja Scratchi kasutamine (aprill)

Kohtumine  Comprehensive Institute n ° 3 Vivenzas  (Giovanni XXIII Avezzano (AQ), Itaalia).

1. Kodeerimine ja liitreaalsuse kasutamine (juuni)

Kohtumine Võru Kreutzwaldi Koolis (Võru, Eesti).

Kingi koolile raamat
06.12.2022
Võru Kreutzwaldi koolipere tänab kõiki lahkeid ja hoolivaid kingitegijaid, kes raamatukogude aasta kampaanias meid märkasid. 34 uut raamatuaasta… Loe edasi
Ainetepäev