Projekt “Tagasi kooli”

Projekt "Tagasi kooli"

10. mail külastas Võru Kreutzwaldi Kooli Kultuuriministeeriumi loomemajandusenõunik Anu-Maaja Pallok.

Sel nädalal külastavad mitmed Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud ametnikud erinevaid Eesti koole. Teoks saab see tänu projektile „Tagasi kooli“.

Külalistundides tutvustavad külalisõpetajad Euroopa Liiduga seotud päevakajalisi teemasid, Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud vastutusi ja võimalusi ning selgitatakse noortele avaliku sektori töö olemust.

Võru Kreutzwaldi Kooli külastanud külalisõpetaja Anu-Maaja Pallok andis meie koolis tundi 8.b klassile. Koolitunni sisustas ta ülevaatega oma tööst ja ülesannetest, lisaks rääkis Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud vastutusest ja võimalustest.