Projekt "Tagasi kooli"

Tagasi kooli

10. mail külastas Võru Kreutzwaldi Kooli Kultuuriministeeriumi loomemajandusenõunik Anu-Maaja Pallok.

Sel nädalal külastavad mitmed Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud ametnikud erinevaid Eesti koole. Teoks saab see tänu projektile „Tagasi kooli“.

Külalistundides tutvustavad külalisõpetajad Euroopa Liiduga seotud päevakajalisi teemasid, Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud vastutusi ja võimalusi ning selgitatakse noortele avaliku sektori töö olemust.

Võru Kreutzwaldi Kooli külastanud külalisõpetaja Anu-Maaja Pallok andis meie koolis tundi 8.b klassile. Koolitunni sisustas ta ülevaatega oma tööst ja ülesannetest, lisaks rääkis Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud vastutusest ja võimalustest.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi