Paberist mängumaailm

PABERIST MÄNGUMAAILM

Autor: õpetaja Eve Jurask

Võru Kreutzwaldi Kooli 2. a klassi õpilased käisid kolmapäeval, 13. septembril 2017. a Vana-Võrumaa Kultuurikoja muuseumitunnis PABERIST MÄNGUMAAILM. Selles programmis läksime ajas tagasi ja vaatasime ringi keskaegses Tallinnas. Tutvusime ja mängisime, kuidas elas rikas kaupmees ning vaene talupoeg. Otsisime vihjete abil aaret ja meisterdasime endale paberist tegelase. Programm oli väga õpetlik ja pakkus lastele suurt huvi. Läbiviija muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Sildid

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi