Paberist mängumaailm

PABERIST MÄNGUMAAILM

Autor: õpetaja Eve Jurask

Võru Kreutzwaldi Kooli 2. a klassi õpilased käisid kolmapäeval, 13. septembril 2017. a Vana-Võrumaa Kultuurikoja muuseumitunnis PABERIST MÄNGUMAAILM. Selles programmis läksime ajas tagasi ja vaatasime ringi keskaegses Tallinnas. Tutvusime ja mängisime, kuidas elas rikas kaupmees ning vaene talupoeg. Otsisime vihjete abil aaret ja meisterdasime endale paberist tegelase. Programm oli väga õpetlik ja pakkus lastele suurt huvi. Läbiviija muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Sildid

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin