Paberist mängumaailm

PABERIST MÄNGUMAAILM

Autor: õpetaja Eve Jurask

Võru Kreutzwaldi Kooli 2. a klassi õpilased käisid kolmapäeval, 13. septembril 2017. a Vana-Võrumaa Kultuurikoja muuseumitunnis PABERIST MÄNGUMAAILM. Selles programmis läksime ajas tagasi ja vaatasime ringi keskaegses Tallinnas. Tutvusime ja mängisime, kuidas elas rikas kaupmees ning vaene talupoeg. Otsisime vihjete abil aaret ja meisterdasime endale paberist tegelase. Programm oli väga õpetlik ja pakkus lastele suurt huvi. Läbiviija muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Sildid

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi