Kirjaniku juubelisünniaastapäeva tähistamine

Õppimine on põnev

On kujunenud tavaks, et 14. detsembril tähistavad kirjaniku majamuuseum ja Võrun Kreutzwaldi Kool ühiselt kirjaniku sünniaastapäeva. Tänavu möödub 215 aastat kirjaniku sünnist. Meie kooli 5. b klassi õpilased  esitasid muuseumis Lauluisa  loomingust inspireeritud lavastuse "Kreutzwaldile mõeldes ...", mis vaatajate poolt soojalt vastu võeti.

Mälestusõhtul jagati tänukirju ja kingitusi ka parimatele IV maakondlikust Kreutzwaldi-teemalisest veebiviktoriinist osavõtjatele. Meie koolist jõudsid paremate hulka järgmised õpilased:

Kaija-Liisa Kuklane  - üldvõitja

Laura Lisanne Paju  - 1.koht

Lisette Teppo  - 1. koht

Marta Kivilo  - 1. koht

Kert Raudnõmm  - 1. koht

Mariette Viiksaar  - 2. koht

Marlee Mark  2. koht

Mattias Ilves  2. koht

Hanna Maria Laul  3. koht

Teele Pärnasalu  3. koht

Renee Veisveer  3. koht

Jaana Koppel  3. koht

Helena Ploom 3. koht

Regina Parv  -  eripreemia

Aitäh kõigile veebiviktoriinis osalejatele ja tublidele noortele näitlejatele.

Näitegrupi juhendaja Helena Linnamäe

ER65 „BioAware"
18.06.2019
"Bioloogilise mitmekesisuse parandamine ja teadlikkuse suurendamine keskkonnakaitse vajalikkusest Eesti-Vene piiriäärsetel aladel".  (Improving… Loe edasi