Info lastevanematele

VKrK

Austatud lapsevanemad!

Koolipere on märganud, et meie koolimajas liigub palju võõraid inimesi. Enamik nendest on meie õpilaste vanemad, kes saadavad lapsi kooli või ootavad neid koolipäeva lõpus koolimajas. Paraku on nii, et mitte kõik meist ei tea, kas tegemist on lapsevanemaga või mitte. Meil on väga raske aru saada, kes on kes.
Kooli kohus on tagada kõigile koolimajas ohutu ja turvaline keskkond, seoses sellega palume lapsevanematel mõjuva põhjuseta koolimajas mitte viibida. Lapsi palun saata ja oodata fuajees.

Mõistvat suhtumist ja koostööd soovides

Võru Kreutzwaldi Kooli koolipere

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi