First Lego League Jr. näitus

First Lego

Autor: Johannes Sten Plaado 1.b klassi õpilane

02.04.2017.a. käisime Tartus AHHAA Teaduskeskuses 1.b klassi ja klassijuhataja Ene Moppeliga. Võtsime osa First Lego League Jr. näitusest. See on näitus Lego mudelitest ja selle aasta teemaks olid  loomad.  Kõigepealt pidin leidma neli klassikaaslast, kellega koos mõtlesime välja mudeli ja pidime uurima mesilasi ja veel ühte looma. Otsustasime teha töö karu kohta.  Edasi tuli mõelda meeskonnale nimi, meie tiim valis nimeks Mesilastaru. Koos meeskonnaga ehitasime ja nuputasime, kuidas mudel kõige paremini  ehitada. Oma tööst pidime tegema veel ka „Näita mind!“ plakati. Kõige toredam oli näitusel see, kui kohtunikule seletasime, kuidas meie mudel töötab. Saime kiita ja olime ka ise rahul.

Tore oli ka see, et saime AHHAA keskuses veel ka ringi vaadata ja katsetada.

Kokku toimus sellel aastal  viis First Lego League Jr. näitust üle 200 meeskonnaga.

Mina olin sellel üritusel varem käinud koos oma õe Kirke Viktoriaga. Nende teemaks oli tookord prügi, mis oli ka huvitav, aga nüüd, kui sain kõike ise teha ja selgitada, oli huvitavam.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi