First Lego League Jr. näitus

First Lego

Autor: Johannes Sten Plaado 1.b klassi õpilane

02.04.2017.a. käisime Tartus AHHAA Teaduskeskuses 1.b klassi ja klassijuhataja Ene Moppeliga. Võtsime osa First Lego League Jr. näitusest. See on näitus Lego mudelitest ja selle aasta teemaks olid  loomad.  Kõigepealt pidin leidma neli klassikaaslast, kellega koos mõtlesime välja mudeli ja pidime uurima mesilasi ja veel ühte looma. Otsustasime teha töö karu kohta.  Edasi tuli mõelda meeskonnale nimi, meie tiim valis nimeks Mesilastaru. Koos meeskonnaga ehitasime ja nuputasime, kuidas mudel kõige paremini  ehitada. Oma tööst pidime tegema veel ka „Näita mind!“ plakati. Kõige toredam oli näitusel see, kui kohtunikule seletasime, kuidas meie mudel töötab. Saime kiita ja olime ka ise rahul.

Tore oli ka see, et saime AHHAA keskuses veel ka ringi vaadata ja katsetada.

Kokku toimus sellel aastal  viis First Lego League Jr. näitust üle 200 meeskonnaga.

Mina olin sellel üritusel varem käinud koos oma õe Kirke Viktoriaga. Nende teemaks oli tookord prügi, mis oli ka huvitav, aga nüüd, kui sain kõike ise teha ja selgitada, oli huvitavam.

Ilusat suve ja koolivaheaega!
20.06.2017
Üks õppeaasta jälle möödas. Teine lend on lõpetanud, edu edaspidiseks 9. klasside lõpetajatele. Kõikidele teistele ilusat suve ja meeldivat… Loe edasi
Konkurss väikeklassi õpetaja ametikoha täitmiseks
14.06.2017