Ettevõtlikkus kooli

ettevõtlik kool

"Ettevõtlik kool" on haridusprogramm, mis on alguse saanud 2006. aastal Ida-Virumaalt ning on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus (http://evkool.ee).

Algatus Ettevõtlikkus Kooli viib kokku ettevõtjad ja koolinoored. Ettevõtlusnädala jooksul ehk 2.–6. oktoobrini külastavad paljud ettevõtjad ja tippjuhid põhikoole, gümnaasiume ja kutsekoole, et ühe koolitunni jooksul rääkida oma lugu ja innustada noori ettevõtlikkusele.

2. oktoobril külastas Võru Kreutzwaldi Kooli ettevõtja Edgar Aronov ettevõttest Guaana OÜ, kes rääkis 9. klassi õpilastele oma loo.

Ettevõtlusnädala ja Ettevõtlikkus Kooli algatuse avas Vabariigi President Kersti Kaljulaid ettevõtlusteemalise loenguga Võru Gümnaasiumis 2. oktoobril. Ülekanne järelvaadatav siit!

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi