Ettevõtlikkus kooli

23. november on ainetepäev

“Ettevõtlik kool” on haridusprogramm, mis on alguse saanud 2006. aastal Ida-Virumaalt ning on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus (http://evkool.ee).

Algatus Ettevõtlikkus Kooli viib kokku ettevõtjad ja koolinoored. Ettevõtlusnädala jooksul ehk 2.–6. oktoobrini külastavad paljud ettevõtjad ja tippjuhid põhikoole, gümnaasiume ja kutsekoole, et ühe koolitunni jooksul rääkida oma lugu ja innustada noori ettevõtlikkusele.

2. oktoobril külastas Võru Kreutzwaldi Kooli ettevõtja Edgar Aronov ettevõttest Guaana OÜ, kes rääkis 9. klassi õpilastele oma loo.

Ettevõtlusnädala ja Ettevõtlikkus Kooli algatuse avas Vabariigi President Kersti Kaljulaid ettevõtlusteemalise loenguga Võru Gümnaasiumis 2. oktoobril. Ülekanne järelvaadatav siit!