5.a Võhma valgusevabrikus

Võhmas

Autor õpetaja Raili Leesalu

5.a sõitis 15. detsembril Võhmasse uurima, kuidas tehakse küünlaid. Valgusevabriku asutaja Peter Wüthrich tutvustas oma ettevõtet ja õpetas ka meid küünalt meisterdama. Seejärel sai kaarhallis uisutada parafiinkattega uisuväljal, sõita kartautodega või mängida palli – tegevusi oli igale maitsele. Ühiselt lõunasöögilt rutati küünlavabriku poodi ja siis sõideti koju tagasi.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi