1.a klass Vana-Võrumaa Kultuurikojas

Vana_Võrumaa_Kultuurikoda

Autor: klassijuhataja Eve Jurask

Neljapäeval, 26. jaanuaril käisid VKrK 1.a klassi õpilased Vana-Võrumaa Kultuurikojas muuseumitunnis. Koolipäeva alguses lugesime „Meie isa” palvet. Seejärel sirvisime Jakobsoni lugemisraamatut ja arvutasime puupulkadel. Proovisime kirjutada linnusulega, tavalise sulega ja tuššiga. Väga palju elevust tekitas karglemise tund. Vahetunnis mängisime vana-aegseid mänge. Ulakamad lapsed pandi herneste peale põlvitama. Ühise arutelu tulemusel jõudsime järeldusele, et tänapäeva koolilaste elu on kergem, kui vana-aja lastel. Programmi viis läbi muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin
Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused