1.a klass Vana-Võrumaa Kultuurikojas

Vana_Võrumaa_Kultuurikoda

Autor: klassijuhataja Eve Jurask

Neljapäeval, 26. jaanuaril käisid VKrK 1.a klassi õpilased Vana-Võrumaa Kultuurikojas muuseumitunnis. Koolipäeva alguses lugesime „Meie isa” palvet. Seejärel sirvisime Jakobsoni lugemisraamatut ja arvutasime puupulkadel. Proovisime kirjutada linnusulega, tavalise sulega ja tuššiga. Väga palju elevust tekitas karglemise tund. Vahetunnis mängisime vana-aegseid mänge. Ulakamad lapsed pandi herneste peale põlvitama. Ühise arutelu tulemusel jõudsime järeldusele, et tänapäeva koolilaste elu on kergem, kui vana-aja lastel. Programmi viis läbi muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss