1.a klass Vana-Võrumaa Kultuurikojas

Vana_Võrumaa_Kultuurikoda

Autor: klassijuhataja Eve Jurask

Neljapäeval, 26. jaanuaril käisid VKrK 1.a klassi õpilased Vana-Võrumaa Kultuurikojas muuseumitunnis. Koolipäeva alguses lugesime „Meie isa” palvet. Seejärel sirvisime Jakobsoni lugemisraamatut ja arvutasime puupulkadel. Proovisime kirjutada linnusulega, tavalise sulega ja tuššiga. Väga palju elevust tekitas karglemise tund. Vahetunnis mängisime vana-aegseid mänge. Ulakamad lapsed pandi herneste peale põlvitama. Ühise arutelu tulemusel jõudsime järeldusele, et tänapäeva koolilaste elu on kergem, kui vana-aja lastel. Programmi viis läbi muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

13. juulil kantselei suletud
12.07.2018
13. juulil on Võru Kreutzwaldi Kooli kantselei elektrikatkestuse tõttu suletud.
Lõpuaktuse piltide tellimine
25.06.2018
Meie lõpuaktuse pildid on leitavad Võru Foto  kodulehelt http://vorufoto.ee/est/avaleht
1. klasside nimekirjad