1.a klass Vana-Võrumaa Kultuurikojas

Vana_Võrumaa_Kultuurikoda

Autor: klassijuhataja Eve Jurask

Neljapäeval, 26. jaanuaril käisid VKrK 1.a klassi õpilased Vana-Võrumaa Kultuurikojas muuseumitunnis. Koolipäeva alguses lugesime „Meie isa” palvet. Seejärel sirvisime Jakobsoni lugemisraamatut ja arvutasime puupulkadel. Proovisime kirjutada linnusulega, tavalise sulega ja tuššiga. Väga palju elevust tekitas karglemise tund. Vahetunnis mängisime vana-aegseid mänge. Ulakamad lapsed pandi herneste peale põlvitama. Ühise arutelu tulemusel jõudsime järeldusele, et tänapäeva koolilaste elu on kergem, kui vana-aja lastel. Programmi viis läbi muuseumipedagoog Lagle Lindenberg.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi