Toitlustamine

Alates 01. september 2015 toitlustab Võru Kreutzwaldi Koolis P. Dussmann Eesti OÜ.

Kooli toit valmistatakse kooli sööklas. Pakume iseteenindusletist tervislikku ja maitsvat toitu. Õpilased komplekteerivad koolilõuna ise vastavalt oma soovile ja maitsele. Koolipuuvilja ja koolipiima pakume 1.-9. klassi õpilastele iga päev. Õpilastele on koolilõuna tasuta.

Pikapäeva toitlustamine algab 04.09.2018. Toidupäeva maksumus on 1 € päevas.

Pikapäevarühm sööb esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval, reedel alates 13.50 ja kolmapäeval alates 13.30.

P. Dussmann Eesti OÜ esitab vanemale arve hiljemalt 10. kuupäevaks, eelmise kuu söömiste kohta.

Kui vanem pole teatanud, et laps puudub, siis läheb laps automaatselt sööjana kirja ja see kajastub ka arvel.

Lapse puudumisel pikapäevarühmast tuleb teatada meili teel voru@dussmann.ee  (jääb ka märk maha) või telefoni teel enne kella 13.00 (teavitada tuleb puudumisele eelneval päeval).

P. Dussmann Eesti OÜ
Danske Bank A/S Eesti filiaal
EE313300332169940009

Hommikuti pakub söökla ka hommikuputru moosi või võiga. Portsjoni hind 0,50 eurot.

Küsimuste korral palun kirjutage voru@dussmann.ee või helistage tel  5688 7134

Meeldivat koostööd soovides